Полтавчани “злили” капремонт дороги у Кам’янці-Подільському на користь фірми місцевого екс-депутата

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області 31 серпня оприлюднила повідомлення про намір укласти угоду з Приватним підприємством виробничо-комерційна фірма “Будмонтажсервіс” (Кам’янець-Подільський) на капітальний ремонт автомобільної дороги Житомир-Чернівці (на ділянці вул. Привокзальна у Кам҆янці-Подільському) загальною вартістю 38,20 млн грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

За інформацією розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. №75, фінансуватиметься капремонт 1,5 км дороги. Усі роботи мають бути завершено до кінця грудня 2019 року.

Конкрували на тендері ще чотири учасника: ПрАТ “Хмельницьке ШБУ №56”, ТОВ “Ростдорстрой”, ТОВ “ПБС” і ПП “Полтавабудцентр”. Найкращу ціну запропонували полтавчани – 37,86 млн грн, але в останній момент не до завантажили в “Прозорро” документ про договірну ціну. Це  стало підставою для тендерного комітету, щоб відхилити пропозицію ПП “Полтавабудцентр”.

За даними аналітичної системи YouControl, засновником та бенефіціаром приватного підприємства «виробничо-комерційна фірма «Будмонтажсервіс» є Заєць Олександр Степанович, екс-депутат Кам’янець-Подільської міської ради від партії «Фронт змін».

ПП “Полтавабудцентр”  зі статутним капіталом 0 грн належить Славіку Асланяну з Полтави.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.