У Лозового визначилися з кандидатами на РДА у “вотчині” Гереги

Вакантне крісло голови Городоцької райдержадміністрації може зайняти діючий заступник міського голови Городка з гуманітарних питань Олена Матвєйцева.

Як свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій, пані Матвєйцева 1 вересня подала електронну декларацію за 2017 рік як кандидата на посаду голови РДА.

Чоловік претендентки Анатолій Матвєйцев на місцевих виборах-2015 очолював список партії Олександра Гереги “За конкретні справи” до Городоцької міської ради і в підсумку пройшов до ради. Він є директором місцевого будівельного магазину “Ваша хата”.

Крім цього, досі чекає на призначення голови Ярмолинецької РДА Андрій Шутяк, який є депутатом Хмельницької обласної ради від  партії “За конкретні справи” і керівником громадської приймальні народного депутата України О.Гереги в Ярмолинецькому районі.

Нагадаємо, що з 2012 року Олександр Герега двічі обирався народним депутатом у 192 окрузі, куди входять Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький, Ярмолинецький райони.

Як писав НГП, 28 серпня Президент звільнив голів Городоцької РДА Віталія Кропивницького, Старосинявської РДА Ігоря Русого і Теофіпольської РДА Юрія Маєвського.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Герега повністю окуповує владу на Хмельниччині. Сумно

  2. Корчагін,тобі все не так,стань зроби сам,покажи приклад,запропонуй іншим.Корчагін, ти навів навколо себе лад?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.