За останні три дні літа зловмисники заволоділи на суму 43 тис. грн у мешканців області

Мешканці Хмельниччини продовжують потрапляти в «тенета» шахраїв, повідомляє сектор комунікації поліції обалсті.

Так, 28 серпня в Хмельницькому на Вінницькому шосе до місцевої жительки зателефонувала невстановлена особа та під приводом купівлі кофти-вишиванки, оголошення про продаж якої було розміщено в мережі інтернет, шахрайським шляхом заволоділа 13500 гривень. Жінка перерахувала гроші за допомогою терміналу самообслуговування на вказаний їй рахунок, натомість нічого не отримала.

Схожий випадок стався 29 серпня близько 10:00 години у Кам’янці-Подільському на Нігинському шосе. До місцевого жителя зателефонувала невстановлена особа та під приводом продажу ноутбука, оголошення про що було розміщено в мережі інтернет, шахрайським шляхом заволоділа 9000 гривень, які чоловік перерахував на банківську картку.

31 серпня близько 12:15 години в Хмельницькому на вул. Проскурівська до місцевої жительки зателефонувала невстановлена особа, яка представилась працівником банку, та під приводом розблокування банківської картки, випитавши її персональні дані, шахрайським шляхом заволоділа з рахунку 20500 гривень.

Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини шахрайств та вживають заходи по встановленню осіб зловмисників.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.