Тендерна авантюра – хмельницька фірма знизила ціну в 150 разів на реконструкцію очисних, але програла “товці” екс-губернатора

Державне підприємство «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» за результатами тендера 29 серпня уклало угоду з ТОВ “Ізяславтрансбуд” на реконструкцію очисних споруд у смт Летичів (коригування) загальною вартістю 2,93 млн грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Протягом 2018-2019 років підрядник має збудувати зовнішні мережі та споруди водопостачання і водовідведення; встановити насосну станцію внутрішньомайданчикової каналізації; провести реконструкцію мулових майданчиків, вторинних відстійників, приймальної камери, виробничо-допоміжної будівлі, а також зробити благоустрій та озеленення території.

Фото з сайту Мінрегіону

Участь у торгах взяли ще дві фірми: “Поділля Флай-Буд” і “Поділля Буд-Макс”. Остання під час аукціону зробила рекордне зниження ціни – з 2 млн 932 тис. грн до 20 тис. грн. Однак тендерний комітет відхилив пропозицію “Поділля Буд-Макс” через відсутність необхідної кількості документації (підприємство не надало копію сертифікату ISO 9001, довідки про наявність кваліфікованих працівників та листа-згоду про можливе застосування оперативно-господарських санкцій).

За даними аналітичної системи YouControl , ТОВ “Поділля Буд-Макс” засновано у червні 2014 року мешканцем Лісових Гринівців Хмельницького району Валентином Євчуком. Розмір статутного капіталу становить 2 тис. грн.

ТОВ “Ізяславтрансбуд” зареєстровано у 2007 році в Ізяславі. Його засновниками і власниками записані мешканець Острога Рівненської області Юрій Гасюк і хмельничанин Олександр Буханевич. Останній зайшов до цієї фірми у грудні 2016 року.

Олександр Буханевич з липня 2006 року до листопада 2007 року працював головою Хмельницької облдержадміністрації.

У 2015 році управління ЖКГ Хмельницької ОДА розіграло тендер на реконструкцію очисних споруд у Летичеві загальною вартістю 3,54 млн грн, обравши переможцем рівненське ПП “Вестінвестбуд”.

За матеріалами Єдиного державного реєстру судових рішень, службові особи Управління житлово-комунального господарства Хмельницької обласної адміністрації за попередньою змовою з посадовими особами ПП «Вестінвестбуд» в грудні 2015 року склали та підписали завідомо неправдиві акти виконаних робіт по реконструкції очисних споруд смт Летичів. В ході проведення заходів щодо перевірки законності оплати коштів за виконані роботи та фактично виконаних об’ємах робіт було зафіксовано, що станом на 25.01.2016 року підрядником фактично роботи не виконані.

За цим фактом поліція розслідує кримінальне провадження, передбачене ч. 1 ст. 366 КК України (“Службове підроблення”).

Довідково. Проблема території Летичівського району полягає у практичній відсутності очисних споруд на каналізаційні стоки. В результаті чого стічні води без очищення потрапляють в річку Південний Буг, погіршуючи екологію та рекреаційні (прибережні) території району.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Як гарно відмивають кошти держбюджету.Я мешканець Ізяслава .Стою на біржі праці і ні жодного разу не чув про існування такої будівельної організації в нашому місті.ТОВ”Ізяславтрансбуд” це фінансова примарна .Соромно за майбутнє – схаменіться.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.