Хмельницький обласний онкологічний диспансер відзначає ювілей

Онкологічні захворювання, їх діагностика, лікування – залишаються  пріоритетом медичної галузі. Тому лікарі, котрі борються з цим тяжким недугом – постійно на передовій. Цьогоріч Хмельницький обласний онкологічний диспансер відзначає черговий ювілей. Кожен рік роботи цього медичного закладу – це впровадження нових методів діагностики і лікування, це індивідуальна підготовка лікарів та медсестер. Зрештою, це роки досвіду, які є запорукою того, що досвідчені лікарі дбають про те, щоб рівень надання медичної допомоги населенню  постійно зростав.

Висока відповідальність кожного лікаря, медичної сестри за якість лікування хворого є головною характеристикою роботи Хмельницького обласного онкологічного диспансеру. Підтримка найкращих професійних лікарських традицій дозволяє йому  залишатись зразковим закладом у системі охорони здоров’я нашого краю.

Колектив Хмельницького обласного осередку ветеранів спецпідрозділів «К» СБУ бажає лікарям-онкологам успіхів у їх важкій роботі, яка рятує людські життя від важкої недуги.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися