Кабмін включив Хмельницький до переліку міст, які реалізовують формат “Прозорий офіс”

Хмельницький ввійшов до переліку міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, що мають намір створити та забезпечити функціонування центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), у тому числі послуг соціального характеру у форматі „Прозорий офіс”.

Про це свідчить розпорядження Кабміну від 28 лютого.

Участь в урядовому проекті дозволяє претендувати на державне співфінансування капітального ремонту, реконструкції, будівництва чи реставрації ЦНАП у разі виділення з місцевих бюджетів не менше 10 відсотків від необхідної суми коштів.

Як відомо, у Хмельницькому триває реконструкція приміщення на центральній вулиці Кам’янецька, 38 під відділення Центру надання адміністративних послуг. Наразі в обласному центрі діє один ЦНАП, що на вул. Соборна, 16 і надає понад 200 послуг.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Інформація викладена неграмотно. Писала людина, далека від справи.

    • Ви праві. От мені незрозуміло, що будуть “співфінансувати”: капітальний ремонт, реконструкцію, будівництво (будівництво, це загальне поняття, куди входять і нове будівництво, і все інше тут наведене, як окремі види будівництва) чи реставрацію, і знову – ЦНАП чи будівлі/приміщення, в яких ці центри розташовані/розташуються. Неграмотно, непрофесійно. Якщо тахі фахівці (хтось же надав НГП таку інформацію) так будуть оформляти документи на бюджетне фінансування (для “співфінансування”) виконання необхідних робіт, то ніхто його не “відкриє”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.