Нетішинцям прочитають лекцію про промисловий майнінг біткоїна, та як на цьому розбагатіти за короткий термін

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради на своєму офіційному сайті запрошує мешканців міста на відкриту лекцію «Біткоїн, промисловий майнінг біткоїна та створення на даному тренді капіталу за короткий термін».

Згідно оголошення, лекцію читатиме “крупний інвестор, експерт у сфері криптовалюти, засновник Альянсу WakeUpNetWork, який об’єднав більше 7000 інтернет-підприємців з більш ніж 20 країн світу”.

Нагадаємо, що в Україні статус криптовалют зараз законодавчо не врегульовано. Раніше низка народних депутатів запропонували Верховній Раді легалізувати оборот криптовалют в Україні, зареєструвавши два законопроекти – №7183 і №7183-1.

Втім, регулятор – Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку відмовилася підтримати ці законопроекти в тому вигляді, в якому вони були подані. Комісія звертає увагу на неприпустимість використання терміну “криптовалюта”, оскільки за своєю суттю це поняття є результатом фінансового інжинірингу, а не “валютою”.

У спільній заяві фінансових регуляторів щодо статусу криптовалют в Україні наголошується, що ризики втрати коштів при здійсненні операції із криптовалютами є надзвичайно високими. Усі, хто планує вкладати власні кошти в криптовалюти, мають усвідомлювати, що здійснюють такі операції на власний ризик.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

 1. Нетішинська міськрада вирішала підзаробити на біткоїнах ))))))))

 2. Ну як у місті енергетиків не майнити біткоїни? А може мер вирішив створити свою криптовалюту?

 3. Однажды в деревне появился торговец и объявил жителям, что он будет покупать у них обезьян по 10 долларов. Сельские жители, видя как много обезьян в джунглях, забросили свои участки и принялись ловить обезьян. Торговец накупил тысячи обезьян по 10 долларов, но количество обезьян стало уменьшаться и ловить их стало все труднее.

  Тогда торговец поднял награду за поимку каждой обезьяны до 20 долларов. И люди снова принялись ловить обезьян. Вскоре продовольствия в деревне стало совсем мало и сельские жители стали потихоньку возвращаться на свои поля. Торговец поднял цену до 50 долларов. Однако ему необходимо было отъехать в город по своим делам и он оставил вместо себя помощника.

  Помощник собрал всех жителей деревни и предложил им сделку: Посмотрите на все эти клетки с тысячами обезьян, которые вы уже поймали. Я готов уступить их вам всего по 35 долларов, а когда вернется торговец, вы продадите их ему по 50 за штуку!

  Жители деревни подумали, посчитали, потом собрали все свои сбережения, набрали долгов и скупили всех обезьян на 700 миллиардов долларов. После этого они никогда уже не видели торговца с помощником. Зато у них остались большие долги и совершенно ненужные им обезьяны.

  Это все, что вам нужно знать о биткоинах.

 4. Не знаю, як на біткоїнах, а на нетішинцях “крупний” інвестор тожно заробив. Семінар, очевидно, платний.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.