Патрульна поліція Хмельниччини просить громадян, які підтримують дії патрульних, позначити себе синьою лінією

Про цю акцію Патрульна поліція Хмельниччини повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

«Управління патрульної поліції в Хмельницькій області презентує соціальну концепцію «#ТонкаСиняЛінія». Даний спосіб підтримки патрульних ми перейняли у наших колег із США, де «Тонка синя лінія» символізує бар’єр між порядком та анархією.

Саме патрульні поліцейські, які щоденно захищають інтереси громадян від постійних спроб прихильників беззаконня порушити вимоги чинного законодавства, символізують цей бар’єр. В Україні даний соціальний рух розпочатий з 14 жовтня 2017 року.

Основні принципи, яких мають дотримуватись прихильники концепції:

– я свідомо не порушую закон;

– я допоможу патрульному поліцейському, коли це потрібно;

– я поважаю патрульного поліцейського і очікую такого ж ставлення до себе.

Тільки за таких умов та суспільної підтримки, патрульні можуть належним чином нести свою службу, адже ефективність виконання будь-якого завдання напряму залежить від співпраці громадськості з поліцією. Звичайні слова вдячності та повага від громадян це те, що мотивує кожного патрульного виконувати свої посадові обов’язки ще з більшою завзятістю. Схвалення громадянами дій патрульних поліцейських та їх довіра до поліції в цілому — це головний критерій оцінки роботи вартових порядку.

Кожний громадянин, який підтримує дії патрульних та довіряє поліції може висловити свою підтримку та вдячність за їх службу спеціальним символом — тонкою синьою лінією, розмістивши її на своєму автомобілі, будинку, або навіть на одязі. Нам важливо бачити, що нас підтримують і цінують те, що ми робимо».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Тобто, якщо потенційний злочинець позначить себе “тонкою синьою лінією”, до нього претензій у копів не буде?

 2. Злочинність завжди має соціальне коріння. В Америці і у нас воно різне. Якщо просто мавпувати все американське, толку не буде. Пора б було уже це зрозуміти нашій селфі-поліції.

 3. в добрі часи автора такої “идейки” відправили б до психіатра, як мінімум. Дурбелик це придумав на всі 100%.

 4. В значній частині коментарів, тут та до інших постів, коли радіють з безпорадності поліції, немовби ці поліціянти не з таких як вони та не їх призначені захищати, проявляється головна проблема українського суспільства, а саме – інфантилізм (хоча хочеться сказати інше слово – більш влучне), внаслідок якого переважна частина цього суспільства не розуміє, що націоналізм, ксенофобія (в т.ч. – антисемітизм), правовий нігілізм та інші такі негативні риси, породжені заздрістю, егоїзмом, підступністю та загальним безкультур’єм, є непродуктивними і, в свою чергу, породжують зубожіння, як фінансово-економічне, так і моральне (як кажуть – «факт на лицо»).
  Саме цим і породжується пануючий в державі і суспільстві правовий нігілізм (є “непогані” закони, але їх просто не дотримуються), зокрема – схильність до корупції, несплати податків та інших крадіжок, як на загальнодержавному, так і на побутовому рівні.
  Правовий / юридичний нігілізм являє собою невизнання права, як соціальної цінності, і проявляється в негативному ставленні до права, законів, правопорядку, у зневірі в необхідність права, його можливості, в його суспільну корисність та необхідність, тобто, в кінцевому рахунку, в невизнанні права / законів, як основних інструментів держави, державності і суспільства. Якщо правовий нігілізм розповсюджується на більшості теренів (територіях / верствах …) держави / суспільства (наприклад, як зараз у нас на Україні, де не дотрималися / не дотримуються навіть основного закону – Конституції України), то подальше існування цієї держави (в т.ч. – її територіальна цілісность) / цього суспільства є під суттєвою загрозою (знову наявний приклад – Україна).

  • Що б попередити «дурні» звинувачення мене в «проросійській позиції» скажу, що я на відміну від Кучми (він у свій час з кон’юктурною метою «написав» книжку – «Україна не Росія») не бачу великої різниці між Україною (українцями) та Росією (росіянами). Головна різниця тільки в тому, що там поки що «ефективно» (ефективно для існуючої там влади) діє тоталітарний режим, але він має таку ж саму олігархічну природу, як і у нас. Ще різниця у розмірі території, кількості населення та наявності там великої кількості природних ресурсів. Ну і різниця ще в тому, що там в «домайданні часи» не «підігрівали» так ненависть до України (українців), як у нас до Росії (росіян). Ще дуже важливе: У них дость суттєво діє т.з. «комплекс переможеної імперії»; такий самий, який після ІІ-ої світової війни «подвигнув» Германію до фашизму/нацизму. Але звідки у нас такий комплекс, зрозуміти не можу.

 5. Знову Путенко хвора людина, якій треба пройти обстеження в Скаржинецькій психлікарні.

 6. им так удобней ,когда все в полосочку будут

 7. А де можна отримати фарбу чи наклєйку на авто, одяг? Чи за свої гроші маємо то придбати?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.