Податкова Хмельниччини чекає декларації 37 місцевих мільйонерів

З початку 2018 року 1,2 тисячі подолян взяли участь у деклараційній кампанії, подавши до податкових інспекцій відповідні декларації про доходи та майновий стан. Загальна сума задекларованого доходу – 113 мільйонів гривень, повідомляє ДФС Хмельниччини.

При цьому 61 відсоток декларацій подано громадянами, які відповідно до вимог Податкового кодексу України зобов’язані були їх подати, решту подали декларанти, які розраховують на отримання податкової знижки.

Серед декларантів чотири особи задекларували доходи понад мільйон гривень.

Як відзначають в управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Хмельницькій області, державною фіскальною службою розроблено 19 критеріїв відбору «ймовірних» декларантів, тобто осіб, які за різними ознаками доходів зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан та доходи за результатами 2017 року. Одним із таких критеріїв є статки, що перевищують один мільйон гривень. Загалом «ймовірних» декларантів податківці в області нарахували 20,3 тисячі, серед них 37 мільйонерів. Примітно, що на більшість заможних подолян очікують у ДПІ у м. Хмельницькому.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. а Скочеляс вже подав чи знову судитися буде?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.