Справа Кривака: захист заговорив про невідповідності під час оформлення протоколу порушення ПДР

Сьогодні Хмельницький міськрайонний суд перейшов до розгляду справи секретаря Хмельницької міської ради Михайла Кривака, який підозрюється у порушенні правил дорожнього руху (керування у стані алкогольного сп’яніння).

На початку засідання головуючий Володимир Навроцький знову поцікавився у захисника станом здоров’я його клієнта, оскільки той двічі не прийшов на слухання. За словами представника відповідача Михайла Осташа, пан Кривак планує у середу, 28 лютого вийти на роботу з лікарняного. Захисник додав, що ані він, ані секретар міськради не визнають факту водіння транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. І закцентував увагу суду на певних невідповідностях.

Зокрема, мається на увазі складений акт огляду на стан алкогольного сп’яніння, в якому двоє понятих засвідчили, що секретар міськради відмовився від проходження медичного огляду. При цьому на вказаному документі відсутні підписи цих понятих. Водночас у протоколі про адмінправопорушення від 16 січня наголошується, що факт сп’яніння Кривака підтвердив лікар-нарколог під час відповідного огляду.

Також Осташ висловив незрозумілість того, що у вищезгаданому акті внесені відомості щодо одного зі свідка, а саме – водійські права, видача яких співпадає з датою народження.

“Треба з’ясувати, на підставі чого був складений протокол про адміністративне правопорушення, якщо поняті заявивли, що секретар міської ради відмовився від проходження медичного огляду. Тому заявляю клопотання про виклик до суду безпосередніх свідків цієї події”, – наголосив він

Крім цього, Осташ наполягав на перегляді у судовій залі відео з оформлення адмінпротоколу. Він прохав його продивитися перед поясненнями Кривака, патрульних і понятих. Однак суддя з цим не погодився.

Разом з тим, служитель Феміди виклив до суду двох понятих, патрульних для надання пояснень.

Наразі засідання перенесено до 1 березня. Під завісу сьогоднішнього розгляду суддя Навроцький видав репліку: якщо Михайло Кривак вийде на роботу, то можна провести виїзне засідання суду в стінах міської ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Адвокат блефує оскільки сам блазень визнав, що випив два (???) келихи вина, тобто десь 400-500 грам. Відмова від драгера є свідченням визнання вини. Хватить ломати комедію. Рішення суду повинно бути однозначним: 10200 гривень штрафу та позбавлення на рік водійських прав. Крапка.

  2. НГП залишіть вже мити кості тому Криваку- 90% таких же самих як він і ще пишуть і судять. подивіться на себе невже трезвиняки такі! немає чим зайнятися їдіть чистини сніг!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.