Лідером президентського рейтингу є Юлія Тимошенко (опитування)

Згідно соціологічного дослідження групи «Рейтинг» лідером президентського рейтингу є Юлія Тимошенко, за яку у разі проведення виборів найближчим часом готові проголосувати 18,7% тих, хто взяв би у них участь та визначився із вибором. Петра Порошенка готові підтримати 15,6% опитаних, Юрія Бойка – 11,7%, Анатолія Гриценка – 9,7%, Олега Ляшка – 8,7%, Вадима Рабіновича – 8,3%, Андрія Садового – 6,4%, Олега Тягнибока – 3,9%, Арсенія Яценюка – 1,7%. За інших, аніж представлені у списку кандидатів готові віддати свої голоси 15,3% опитаних.

Тимошенко лідирує практично в усіх областях Центру та частини Заходу країни. При цьому вона входить до трійки лідерів майже в усіх областях. Порошенко має сильні позиції в частині областей Заходу та Києві, Бойко – у більшості областей Півдня та Сходу.

Рівень підтримки Тимошенко більш-менш рівномірний у всіх областях Центру, Півночі, Заходу та частково Півдня. Порошенка найбільше підтримують на Вінниччині, дещо менше в областях Заходу та Центру, ще менше на Півдні. Електоральною базою Гриценка є частково Захід, Київська та Черкаська області. Найвищий рівень підтримки Ляшка на Півночі та Буковині, Садового – на Галичині, Волині та Хмельниччині. Підтримка Рабіновича та Бойка зосереджена на Півдні та Сході.

Моделювання другого туру президентських виборів у парі Тимошенко та Порошенко дало наступні результати: за лідера «Батьківщини» готові проголосувати 30% тих, хто заявив, що візьме участь у основних виборах. Главу держави готові підтримати у цьому випадку 23%. 28% відмовилися б брати участь у голосуванні другого туру за таких умов, ще 19% не визначилися із вибором. Порошенко переміг би лише в 3-х областях (Вінницькій, Хмельницькій та Чернівецькій), приблизно однакову кількість голосів обоє кандидатів набрали б у 5-ти регіонах – Рівненській, Черкаській, Кіровоградській та Донецькій областях та Києві. В решті 17-ти областях перемогла б Тимошенко.

рейтинг11

Аудиторія: населення України від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 30 000 респондентів (по 1200 у кожному регіоні). Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 0,6%. Терміни проведення: 12-28 грудня 2017 р.

 Із сайту групи «Рейтинг»

Політична реклама

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Ще й іі позбавлять громадянства або ж посадять

 2. Думаю у гаранта менший рейтинг

 3. Результати навряд чи достовірні. Якщо подруга путьки прийде до влади, то можемо забути як про Донбас з Кримом так і про незалежність.

 4. Из них только к Грицаю меньше всего вопросов.

 5. Я думаю що за парашенка рейтинг максимум 10 за з 1000 чол…

 6. Лукашук наш майбутній губернатор.

 7. тотальный пизд@ш. Все эти товарищи краплёные, но электорату говорят, что юля лидер и всё тут, сомнений быть не может.

 8. В тому опитуванні, що провела я серед своїх знайомих, лідером президентських виборів є Михайло Поплавський. 112,8 % Інфа правдива, можу всі цифри ото тут як і ви навести XD

 9. Оооо!!! Почались вибори!!! Пішов вброс від батьківщини!) Хоч би десь поставили – політична реклама!

 10. Робіть висновки -чому порохоботи бояться Тимошенко.

 11. Мишок колить, вони плачуть, але знову сідають голою дупою на кактус.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.