Дмитро Йовдій: УКРОП підтримує військових ветеранів у питанні перерахунку пенсій

Очільник Хмельницького обласного осередку УКРОПу Дмитро Йовдій взяв участь у форумі ветеранів Збройних сил та правоохоронних органів Хмельниччини. Участь у заході взяли близько півтисячі осіб.

22222

Учасники обговорили, яким чином військовим пенсіонерам домогтися перерахунку пенсій, передбаченого постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року.

3333

Цей перерахунок мав початися 1 січня 2018 року. Однак Кабмін у кінці минулого року переніс строки набрання чинності своєї постанови на рік, тобто на 1 січня 2019 року, чим фактично зупинив процес. Такий крок уряду викликав обурення військових пенсіонерів по всій Україні.

11111

Виступаючи перед учасниками форуму, очільник УКРОПу Хмельницької області висловив їм свою підтримку і зазначив: «Хоча уряд 21 лютого таки пообіцяв підвищити пенсії для ветеранів з 1 січня 2018 року, але це збільшення в середньому на 1 тис. 500 грн не врегульоване законодавчо і не може розцінюватися як вирішення проблеми. Для відновлення справедливості вся ветеранська спільнота має згуртуватися й надалі діяти консолідовано. Прикладом цього може слугувати створення в Ізяславському районі на Хмельниччині Громадської ініціативи з питань захисту прав ветеранів правоохоронних та силових структур».

Укропівець закликав ветеранів не вірити подачкам Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, а всіма законними засобами змусити Кабмін виконати Постанову № 704 від 30.08.2017 року «Про грошове забезпечення військових, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб».

Дмитро Йовдій проінформував учасників форуму про те, що з ініціативи укропівців Хмельниччини народні депутати від УКРОПу Тарас Батенко, Олександр Дубінін, Ірина Констанкевич, Валентин Дідич, Віталій Купрій, Олександр Шевченко та Віктор Шевченко направили звернення до Голови Верховної Ради Андрія Парубія та Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням невідкладно вирішити питання справедливого пенсійного забезпечення військових пенсіонерів та пенсіонерів правоохоронних органів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. От же лицеміри, Йовдій твою мать … Що, зовсім рейтінг впав?
    Не треба мені такої підтримки, я не просив…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.