Міський голова Славути звинуватив районну владу у проявах сепаратизму

Відповідне звернення Василя Сидора опубліковано на офіційному сайті міста Славута.

«Прикро, але як нещодавно стало відомо, Славутська районна рада вдалася до брудних заходів по «підпільній» перереєстрації певних установ, які до цього часу здійснювали свою діяльність на території міста.

На даний час Славутський районний трудовий архів перереєстровано у с.Цвітоха, а Славутський районний будинок культури у с.Улашанівка. Є інформація, що така ж доля може чекати й Славутську районну бібліотеку, спроби ліквідації якої уже були…

Такі дії керівництва району важко пояснити, адже ці люди живуть і працюють саме у Славуті, їх діти відвідують міські школи та садочки.

Слід наголосити, що саме за рахунок місцевих податків здійснюється фінансування об’єктів соціально-культурного розвитку території, заходів по соціальному захисту населення, благоустрій міста, енергозбереження, будівництво та реконструкція об’єктів, а також витрати, пов’язані із розвитком місцевого господарства та інші заходи місцевого значення.

Неприємним є той факт, що тишком-нишком, не повідомивши ні нас, ні Міністерство фінансів, вони усе зробили по-своєму. А повідомити усі зацікавлені сторони необхідно було хоча б для того, аби вчасно здійснити коригування податкової бази.

Важко це пояснити і з юридичної точки зору. Адже, згідно з ст. 63.3 Податкового Кодексу «з метою проведення податкового контролю платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку)».

Законом України „Про Державний бюджет України на 2018 рік” передбачена додаткова дотація місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я.

Із загального обсягу додаткової дотації, рішенням Хмельницької обласної ради встановлено частку бюджетів районів та об’єднаних територіальних громад – 57,0 відсотків (районів – 28,5 відсотка, об’єднаних територіальних громад – 28,5 відсотка), обласного бюджету – 40,0 відсотків, а міст обласного значення – лише 3,0 відсотка!

І це при тому, що сьогодні більша кількість дітей навчається саме у міських школах, та їх кількість щороку зростає. Так, лише по м.Славута за останній навчальний рік по загальноосвітніх закладах стало навчатися більше на 154 учня. До того ж, все більше сільського населення обирає для проживання наше місто.

Відтак, мало того, що сьогодні ми отримали мізерну дотацію, то свої ж колеги підло крадуть у нас кошти.

Це одна сторона медалі. З іншої, хочеться додати й те, що у 2015 році нами була проведена колосальна робота зі створення Славутської об’єднаної територіальної громади. Ми провели зустрічі в кожному населеному пункті Славутського району з тими громадами, які виявили бажання об’єднатися з нами. На загальних зборах сільських рад були прийняті відповідні рішення про об’єднання саме зі Славутою. Проте, на превеликий жаль, сьогодні посадовим особами Славутської районної державної адміністрації та ради проводиться деструктивна робота у цьому напрямку. Тобто люди, які мали б займатися своїми прямими посадовими обов’язками, їздять у села та переконують ті ж таки громади від’єднуватися від міста. Чим вони керуються? Пояснити і зрозуміти важко…

Тож не потрібно говорити про сепаратизм зі сторони Кремля чи ОРДЛО, коли такі дії здійснюються у нас на місцях. Іноді сепаратизм починається саме з такого.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. Це хтось навмисно хоче дискредитувати міського голову, який не говорить, а просто працює. Відчули кінець владарювання і чіпляються за кожну ниточку. Не вийде, маємо дійсно гарного керівгика в особі Василя Сидора.

  • Працює?ми на воді живемо,а платить будемо за неї з березня місяця майже 28 гривень за куб.Не смішіть,працює,на носі вибори ось і піариться.

   • Будь ласка, користуйтеся водою безкоштовно, затарабаньте на 5 поверх 1 куб.Плата нараховується не за воду, а саме постачання

    • Шановна пані.За 12 роківщо Сидор знаходиться на посаді мера можна було провести модернізацію водоканалу,а не перекладати все на плечі споживача.

 2. Дайте голові сидору що б похмелився….. може попустить ….

 3. Василь Сидор мер з великої букви. Побільше так мерів то може і країна була кращою.

 4. молодець голова Славути! так треба відстоювати інтереси громади від порохоботів. ненакралися раніше то перед виборами все роздеребанити хочуть. ганьба!

  • А якже же себе називають тимошенківці.СЛАВУТУ все життя дерібанили прибічники Юлі. І що ми маємо,самий високий тариф на воду,теплопостачання в квартири дорожче ніж у Львові.Доріг нема,зато кладе бруківку на тротуари яку братан робить.

 5. Ну що сказати – молодець голова. Сказав те, що інші голови думають але не кажуть. Всі ці адміністрації і райони вже давно повинні бути ліквідовані як совковий баласт де керівники розкрадають народне добро.

 6. Сидор щось робить у місті подивіться на інші міста нашої обл.це просто жах

 7. Велике прохання до нашого мера зверніть увагу на нашу лікарню особливо на інфекційне та лор відділення.Вони знаходяться в такому стані просто жах,а меблі 50-х років.Краще не положити десь бруківку зробіть відділення скільки там хворих діток,а умови лікування як після війни.

 8. так вигоньте сепаратистів пане голово, вас люди підтримують!

 9. Распродажа самых популярных моделей часов 2017-го года. НАЖМИТЕ НА ССЫЛКУ, ЧТОБЫ УЗНАТЬ О НИХ ПОДРОБНЕЕ http://bit.ly/2H01Jk8
  купить брендовые часы мужские
  На выбор – элитные произведения часового искусства от TAGHeuer, Breitling, Ulysse Nardin и других легендарных брендов.
  Прямые поставки с заводов производителя
  Каждому покупателю – стильное портмоне бесплатно!
  =Mark=

 10. В кожного Є своя думка,це дуже добре коли люди висловлюють свої думки…

  А це так для тих хто на нього молиться:
  Дорогі Славутчани ви уважно подивіться на цього горе мера,він вже все бід себе загріб(землі,будівлі,техніку і навіть прикупив будиночок в Германії ,а всі підрядні роботи які роблять в місті проходять виключно з його згодою і тільки виключно його людьми .,і доречі банальне місце на базарі також з його погодженням,і як ви думаєте це не КОРУПЦІЯ чи це просто він такий Хозяин …
  Ні ні цей Пан все пропускає через себе і тільки.

  Він звинувачує РДА в сепаратизмі десь там бачить Кремль,ну це вже діагноз це не лікується ,за це потрібно карати і то чим швидше тим краще.

  Подивіться на ті ворота в парку вони коштують 700.000 грн ???
  Ви подивіться на ті тротуари і на ту плитку,на вона просто під ногами стерається а на спортивний майданчик який до речі в м.Львові аналогічний Да тільки коштував для міста вдвічі менше.

  Ви тільки при нагоді подивіться на його виступи в нього маніакально-шезофренічна поведінка.

  Пора вже гнати такого керівника з посади бо НЕ ДАЙ БОГ він до йде до ще більшої влади то Ви всі жителі будете елементарно за воду платити мабудь в доларах а це я не з космосу написав а з Землі бо вартість води в м.Славута вдумайтесь !!! Найвища в Україні.

  Всім бажаю Коханя Щастя та Везіння .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.