Шепетівських копів звинувачують у вбивстві місцевого мешканця

Про це повідомляє сайт міста Шепетівка з посиланням на програму “Надзвичайні новини” від 24 лютого на каналі ICTV. Журналісти програми стверджують, що 55-річного Володимира із села Велика Рішнівка Шепетівського району копи замордували до смерті на очах у дружини.

Події розгортались 10 січня 2018 року.  Володимир з дружиною та дітьми обідали, як несподівано на подвір’я увірвалися поліцейські. Зі слів потерпілих, вони звинуватили господаря у крадіжці бензопили та буряків, і вже згодом побили у своєму ж сараї.

Потім заставили дружину вмити чоловіка і напівроздягненого забрали ніби на місце злочину. А вже через кілька годин Володимир ледве повернувся додому, геть побитий. На ранок чоловік помер.

Судмедексперти констатували, що у чоловіка перебиті ребра, пробита грудина та травмовані внутрішні органи. Однак у офіційній довідці написано, чоловік помер від ішемічної хвороби серця.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Оборотни одним словом.

 2. Мусори були, мусорами залишились. ОПГ.

  • Їх не Путін прислав, вони з того ж самого середовища, що і ви…

   • Вони з того самого гімна що й путінко – СРСР
    Звідти фраза : то что вы еще не сидите не ваша заслуга, а наша недоработка.

 3. БАНДЮГАНИ. ЇХ ІМЕНА І МОРДИ ТРЕБА НАДРУКУВАТИ В УСІХ ГАЗЕТАХ І САЙТАХ. ОДНОСЕЛЬЦІ ВБИТОГО ТА РОДИНА СВОЇМ ОБОВ’ЯЗКОМ МАЮТЬ ПОСТАВИТИ ПЕРЕД СОБОЮ ЗАВДАННЯ ВИЛОВИТИ ЦИХ СКАЖЕНИХ СОБАК І ПОЗНИЩУВАТИ

 4. В них 2 задачі бідних і не захищених вбивати, а їншим корупцію шити

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.