На Хмельниччині керівництво виправної колонії викрито на хабарі

Сьогодні співробітники управління Служби безпеки України в області під час одержання неправомірної вигоди викрили керівників однієї з виправних колоній Хмельниччини.

Як повідомляє прес-служба облпрокуратури, за сприяння в умовно-достроковому звільненні засудженого за умисне вбивство від відбування покарання керівник установи та його заступник вимагали надати їм неправомірну вигоду в розмірі 3 тис. доларів США.

Під час одержання обумовленої суми хабара від матері засудженого заступника начальника  установи виконання покарання викрито «на гарячому» на автовокзалі у Шепетівці. Неправомірно одержані кошти вилучено.

Його керівника затримано в службовому кабінеті.

За вказаним фактом слідчими слідчого відділу Управління Служби безпеки України в області здійснюється досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 Кримінального  кодексу України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе, за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Суд відпустить….

    • Якщо зрівняти кількість коментарів до цього посту та до посту (трошки нижче) щодо викриття на хабарі на Хмельниччині командира військової частини, то виходить, що хмельничан набато більше цікавить тюрма, ніж армія (прямо (рос.) – «…твой дом тюрма…»). Сумно / смішно, але факт, який провокує деякі висновки…

  2. Через посередництво адвоката суддя змякшить вирок винним та будуть на свободі отримавши умовне покарання.

  3. Звичайно суд їх відпустить! Хабарник хабарнику око не виклює!

  4. Хай ще Сізо потрусять, там теж є свої кардинали…

  5. Начальник Шепетівської колонії №98 та його заступник з побуту. НГП треба не боятись вказувати хабарників, які раніше вже не раз брали кошти і від інших родичів засуджених, тому напевне вже когось дістало, тому й стуканули куди треба.

  6. і вчив же юра це золоте правило: скільки ниточка не вийся, а кінець завжди знайдеться. правда сьогодення ще в тім – а судді хто?!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.