Хмельниччину залишають висококласні спортсмени через недофінаснування відділення НОКу

Депутатам Хмельницької облради пропонують виділити 623 тис. грн на фінансування спортивно-масових заходів відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області.

Про це сказано у відповідно зверненні, розміщеному на сайті облради.

Наголошується, що фінансування спортивної галузі відбувається з обласного бюджету через управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації. Мініністерство молоді та спорту України, а також ряд областей України (наприклад Івано-Франківська, Чернігівська та інші) впроваджують децентралізацію в галузі фізичної культури та спорту шляхом фінансування федерації з видів спорту через фінансову підтримку громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості (передбачено ст. 90 п. б Бюджетного кодексу України).

“Лише за січень 2018 року нашу область покинули три висококласних спортсмени. Якщо 2016 році Хмельниччину на Олімпійських іграх представляло 10 спортсменів, то, якщо ми не вплинимо на ситуацію та не почнемо щось змінювати, у 2020 році буде (в найкращому варіанті) троє. На даний час спортсмени області не мають можливості якісно готуватись до основних стартів року (чемпіонатів України, Європи, світу) через неможливість приймати участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях”, – сказано у зверненні.

Крім фінансування спортивно-масових заходів, обранцям пропонують передбачити кошти на поліпшення житлово-побутових умов кращому спортсмену області 2017 року у розмірі 500 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Все розкрадається злодійською владою, як в Києві так і на місцях! Не виняток і Хмельницький! А тому на такі “дрібниці” як спорт, медицина, освіта, культура коштів просто немає! Всі ці кошти осідають в деклараціях корупціонерів-чиновників!

  2. Як на мене все логічно, там нема кому голосувать за це. який НОК? Ви шо!!! То мєсні олігархи, які тримають спортсменів для власної розваги. І тут шо свободівський гончар, шо конкретні герегівці – однаково. Ну тіпа, а нашо країні збірна олімпійська? Не нада, ліпше трибуни будуть співати оди єдинобожнику герезі, чи розшаркуватись із фруктовим барончиком. Аграрники просто за своєю суттю не викупають нашо той спорт треба.

  3. Цікаво, чому не написано скільки з 10 олімпійців були консолідовщиками (спортсмени, які виступали на Олімпійських іграх в 2016 році за дві області). В списку Хмельницька область була завжди другою. А в 2017 році виступи за дві області відмінили і спортсмени залишились там де вони фактично і були. По-друге, складається таке враження, що відділення НОКУ в Хмельницькій області дуже хоче бути ще однією прокладкою між державними коштами та обласними спортивними федераціями. І третє, хто кращий спортсмен? Параолімпійці, які стали чемпіонами світу з футболу, кікбоксери, які вибороли призові місця на всесвітніх іграх, чи чемпіон Європи з важкої атлетики. Які критерії відбору їх заслуг для вибору кращого спортсмена? Чому мова йде тільки про олімпійські види спорту? А де інші? Чому так однобоко?

  4. Конечно про олимпийские виды спорта,все остальные для здоровья. Приоритеты должны же быть в спорте? Олимпиада уже показала одну медаль,п мы хотим на уровне области. Пока будут Климовы,Зайцы,Вешкы ничего не будет!

  5. Спочатку бажання,опыт-сын ошибок,конкурс,тест-контроль на спорт! Бо баранье одне!

  6. Нема чого розраховувати на Упр.спорту.Це глухий кут.Таке враження,що там просто купка людей,без знань,поваги один до одного,людей далеких . Так вони просидять ще чотири роки. Не везе,просто не везе!

  7. Таня! А кого предлагаете Вы? Как будто от нас что-то зависит! Пока изменить можно всех в середине,чтоб хоть кто-то заработал!

  8. Таню! А Ви що,вже встигли влипнути? Там нема що робити,страшно,говорять,аби говорити,людей не приймають!Климов все зайнятий,куди ходить,що робить? Просто аут!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.