Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі командира військової частини на Хмельниччині

Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою викрили на хабарі командира та заступника однієї з військових частин  на Хмельниччині.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Правоохоронці встановили, що понад півроку посадовці отримували щомісячну «данину» від комерсанта за діяльність нелегальних торговельних точок на території, прилеглій до військової частини.

За три тисячі гривень на місяць зловмисники гарантували не перешкоджати веденню бізнесу. Правоохоронці «взяли» командира на території частини під час одержання чергової щомісячної данини, заступника затримали у Києві, де він перебував у відрядженні.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.  Вирішується питання про оголошення військовим підозри у скоєнні злочину та обрання запобіжного  заходу. Тривають слідчі дії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Гривень? Точно гривень?

  2. Так вже давно робили/роблять багато хто з командирів частин (попередні, звільняючись, передають “в спадок” наступним). Приклади: біля КПП безпілотчиків кафе, стоянка …; по Вінницькому шосе біля бувших паливних складів усім відомий магазин та ж.б. (кажуть, що передав ще той бувший командир, який зараз вже “друзяка” теперішньої міської влади і залишився за неї “великим начальником”, ставши ще більшим). А усі ці земельні ділянки ще рахуються, як “землі оборони” (подивіться Земельний кодекс України).

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.