До кінця лютого понад 2 тисячі неплатників аліментів Хмельниччини не зможуть виїхати за кордон, водити автівки і полювати

До кінця лютого 2180 неплатників аліментів Хмельниччини не зможуть виїхати за кордон, водити автівку, полювати та користуватися пневматичною і холодною зброєю.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив начальник Головного територіального управління юстиції в області Віктор Худняк.

Він зазначив, що такі тимчасові обмеження стосуються осіб, які мають борги шість і більше місяців.

За його словами, з 20 лютого неплатниками займається штаб з організації роботи по стягненню аліментів. Він взаємодіє з органами Національної поліції, Державної прикордонної служби, соціального захисту населення, а також з утвореними Міністерством юстиції мобільними групами з ліквідації заборгованості зі сплати аліментів.

“За 10 днів з моменту дії так званого закону #ЧужихДітейНеБуває на Хмельниччині ліквідовано понад 3 млн. грн невиплат аліментів. Показовим є випадок з Віньковецького району, де чоловік сплатив 192 тис. грн – це борг, який висів на ньому останні десять років. Також суттєві суми сплатили боржники з Кам’янця-Подільського (52 тис. грн) і Хмельницького (38 тис. грн)”, – наголосив Худняк.

Загалом, в області борги з аліментів сягають понад 15 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. чергова маячня від картавих управлінців…та самопіар…

  2. Стаття 64 Конституції України встановлює, що конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією. Для чого і для кого писали КОНСТИТУЦІЮ???

    • Стаття 51 Конституції України: Батьки зобов’язані утримувати дітей до їх повноліття.Кожен із подружжя має рівні права і обов’язки у шлюбі та сім’ї. Сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою.
      Отже, якщо чоловік порушує свій обов’язок щодо утримання дітей, держава на підставі цієї статті мусить захистити дітей і вплинути на злісних порушників!

  3. Кожний чоловік має платити за свій член, якщо він у нього є.

  4. Влада бориться з тими, хто вже не може платити, проте нічого не робить, щоб люди ті гроші заробили… це не стосується тих полкидьків, які про сто не хочуть платити за секс, державі легче напрятгти людей.. ніж давати допомогу.. ото держава….за все плати… за секс, за воду, за тепло… скоро за повітря будемо платити.. СЛАВА УКРАЇНІ…

  5. Якщо чолові не платив аліменти 4 роки .тепер його прижали він просить підписати документ що я претензій не маю. Я всі чотири роки отримувала допомогу замість аліментів від держави. Чи потрібно мені буде поветрати державі ті кошти які я отримала якщо підпишу йому той документ? Дайте відповідь якщо хто знає

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.