У Хмельницькій міськраді протидіятимуть корупції за спецпланом

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин затвердив план заходів із запобігання та протидії корупції у міській раді, її виконавчих органах та комунальних підприємствах протягом 2018-2019 роках.

Про це сказано у розпорядженні мера від 19 лютого.

Згідно з планом, з посадовцями міськради вестиметься роз’яснювальна робота щодо дотримання засад етичної поведінки під час виконання своїх обов’язків; забезпечуватиметься якісний добір кадрів на засадах неупередженого конкурсного відбору; не допускатиметься прийняття на службу (роботу) в Хмельницьку міську раду, її виконавчі органи осіб, що будуть безпосередньо підпорядкованими особам, які є близькими родичами (порушення статті 27 Закону).

Крім цього, з метою попередження корупційних порушень, які можуть виникати навколо нелегально встановлених у місті тимчасових споруд та тимчасових пересувних споруд, департамент архітектури, містобудування та земельних відносин, та управління торгівлі надаватимуть інформацію уповноваженій особі про вказаних та законно встановлених об’єктів (в електронній чи письмовій формах).

Також заплановано перевірку комунальних підприємств, визначених у частині другій статті 62 Закону, на предмет наявності антикорупційних програм та їх відповідності визначеним Законом критеріям і організації роботи та функціонування в них осіб (підрозділів) з питань запобігання корупції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. головний керівник ляльок в місті і по сумісництву картавий корупціонер вирішив боротись сам з собою…вже й смішно…https://www.youtube.com/watch?v=dl_2UonqVyc….

 2. вор борется сам з собою – цирк по-свободівські

  • У кандидата питають:
   — Чому ви вирішили балотуватись?
   — Та ви лише погляньте, що відбувається навколо! Влада загрузла в розкошах, корупції й розпусті!
   — І ви хочете з усім цим боротися?
   — Та ні, навіщо?! Я хочу в усьому цьому брати участь!

 3. Варто замислитись тільки над тим, що з 160 тис. виборців м. Хмельницького за цього мера проголосувало 41 943 чол. (АЖ 26%) та й тільки тому що чергова “влада від бога” обіцяла термін роботи мера на 2 роки, а далі децентралізація, яка зразу і закінчилась. Чого можна очікувати від людини з такою підтримкою суспільства???

  • На кого розрахована ця маніпуляція? На вибори прийшли всі, хто бажав. Хто не хотів, не пішов і в цьому немає порушення законодавства. В більшості країн Європи і світу існує така норма. А ви, ті що програли, змиріться з поразкою і живіть спокійно. Життя –
   прекрасну штука. Не всім бути міськими головами.

   • Це не маніпуляція, а констатація факту. Дуже жалко, що пасивність суспільства призвела до того, що горстка шахраїв була обрана до влади. Богу дякувати, що у більшості людей відкрились очі і вони бачать лице в.о. “сволота”, яке нічим не відрізняється від окупантів, ні методами роботи, ні власною поведінкою. До речі навіть під час німецько- фашистської окупації у м. Хмельницькому не заставляли розмовляти на тій чи іншій мові і в школах мов не відміняли і книжок не відміняли і памятники не ставили своїм вождям ібагато чого не робили. Це так для аналогії з прийдешньою владою.

 4. Отако нагадує, як маленькі цуцики (таке ще трапляється і в дорослих псів, які мають тяжкі захворювання нервової системи або мозку) ганяються без відпочинку і з голосним дзявкотом за власним хвостом) от прямо один в один ситуація)

 5. Не зрозуміло, чого їх на цей план пробило саме зараз: бо всіх своїх вже попрацевлаштовували, і тичасово можна побавитись в антикорупціонерів? Із найцікавішого: рідна сестра депутата від Свободи Діденка (касира Симчишина) Кожемяко Леся Василівна – – в.о. начальника найрентабельнішого управління земельних ресурсів міської ради. Не забуває Діденко і про колишніх: колишня дружина Язовських Ірина начальник відділу в департаменті освіти; ціла свободівська родина Бортників: Бортник Сергій- начальник похоронки,дружина – головний спеціаліст департаменту освіти, (переведена з посади радника міського голови) і безліч інших…

  • а насправді ти тупий брехун, бо в.о. начальника земельного відділу Данюкіна Ю.

   • бидло свободовское, посмотри на сайте гор совета кто в.о земельного отдела. кожемяко. гнать быдло срочно тс города

 6. дивлюсь на ваші коментарі і дивуюсь чому ви такі тупі в хмельницькому вперше з часів незалежності почали працювати а ви готові навіть брихати аби повернути старих злодіїв ви вдумайтесь тупою башкою що тут жити вам і вашим дітям

  • Почалы працювати только сейчас означает Националисты начали только красть

  • Наверное у тебя на генетическом уровне отложилось слово “тупой”, как характеристика. с дедов, прадедов, прапрадедов. Может твоя фамилия Тупов, или Тупенко, Тупенкив?

 7. …”її виконавчі органи осіб, що будуть безпосередньо підпорядкованими особам, які є близькими родичами” – було при СРСР, а БРЕД і зампокомунальним не близькі родичі?

 8. Кончені мерзота ці сволотівці, крадуть так, що як вони називають – «попередники», нервово курять. Куди дивляться правоохоронці? Адже фактів більше ніж достатньо.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.