Служба автомобільних доріг Хмельниччини опублікувала карту цьогорічного ремонту доріг області

Нещодавно Уряд затвердив Перелік об’єктів капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2018 році та обсягів бюджетних коштів для їх фінансування, повідомляє прес-служба САД у Хмельницькій області

Згідно Переліку автомобільну дорогу Н-03 Житомир-Чернівці ремонтуватимуть одразу в трьох областях.

Зокрема, в рамках реалізації бюджетної програми “Покращення стану автомобільної дороги Житомир — Чернівці”,  у Хмельницькій області планується проведення поточного середнього ремонту зазначеної автомобільної дороги на протяжності 9,6 км з обсягом фінансування 302481,438 тис. грн.

Також, Урядом затверджено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів – Тернопіль – Умань, Біла Церква – Одеса – Миколаїв – Херсон. Зазначений маршрут є частиною транснаціонального транспортного коридору “GO Highway”, що поєднує українські чорноморські порти Великої Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині.

Так, на Хмельниччині планується проведення робіт з будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автодороги М-12  Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка на загальну суму 689843,017 тис грн. з введенням в експлуатацію 35,884 км.

дорога

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Написано “поточного середнього ремонту зазначеної автомобільної дороги на протяжності 9,6 км з обсягом фінансування 302481,438 тис. грн.”
  Тобто, 1 км ремонту дороги = близько 31 млн, 1 м = приблизно 31 тис. грн, ширина дороги нехай 10 м, тоді 1 кв. м ремонту дороги = 3 тис. грн?

 2. Гуглимо “вартість асфальту” = приблизно 1,8 грн/т, товщина шару нехай 10 см, його піде на м. аж 200 кг, гуглимо густину асфальту, рахуємо, що його піде аж 200 кг вартістю 360 грн. Гуглимо вартість укладання і бачимо, що тут закладено дуже велике ПДВ…. :). Я неправий?

 3. Поточний середній ремонт – це ямки позаляпують?

  Тут з нуля треба нові дороги будувати на місці старих. По дві-три полоси в кожному напрямку.

 4. Так це ж 0.01 від усіх доріг! І за такі гроші! Да …. толку не було а зараз його зовсім не має! Бардак повний…

 5. Поточний середній ремонт це : 1 регенерація існуючого покриття спецтехнікою – рецайклерами ( зрихлиння існ. асфальту та встелення його з додаванням цементу і зміцн добавок під основу майбутнього дорожн одягу) 2 стелення вирівнюючого шару крупнозернистого асфальту поверх регенеруючої основи 3 стелення верхнього шару “зношення” з щебен-масткового асфальту 4 облаштування розмітки , огороження та дор знаків . Товщина 3 шарів дор одягу при ПСР всан конкретним проект – кошт док. Це практ капремонт , але в нас в області якісно його виконати практично ніхто не може

  • Вартість купівлі кв.м. житла в Хмельницькому рекламується 6-7 тис. грн.
   Навіть при всіх цих роботах, вартість 1 м.кв. ремонту дороги = приблизно половині вартості кв.м. житла?

   • А какая стоимость должна быть, по Вашему? Дело ведь не в том, сколько тратят, а сколько нужно для поставленных задач ))). Не зная всех нюансов, не видя проекта спорить о стоимости странно…

 6. Щитака середня густина асфальту 2.35 , товщтина 2 шарів тільки асфальту складає 15 см плюс регенерація з ємульсії цементу і щеб суміші теж не менше 15 см , а все це потім треба вложити в дорогу де ціна (асфальтоукладчика , катка , грейдера , рексайдера і іншої спец техніки) складає від 120 – 600 тис.грн а тепер шановний гугли і щитай , бо в нашій державі “”” кожний СУСЛІК агроном “”” . Р.С. дяку за розуміння, хто розумний , хто дурак не ображаюсь в суспільстві треба всіх.

  • Приношу вибаченя не гривень а доларів .

  • Добре. Густина 2,35. І товщина 30 см. Тоді на 1 кв. м. потрібно 0,7т. (я вже побачу, як будуть робити, скільки ж там см. покладуть) Але навіть так – 0,7*1,8 то буде трохи менше, ніж 3 тис. А вартість техніки треба ділити на кількість м., які вона за своє життя обробить, я думаю, їх трохи більше, ніж на цьому участку. Звичайно, куди вже СУСЛІКАМ все розуміти, прошу вибачення шановного спеціаліста, яких, я думаю, якраз в суспільстві і не вистачає.

  • Дані Укравтодора, правда, за 2016 рік, треба накинути на інфляцію
   “Капитальный ремонт
   Для 5 категории оценивается – от 2,3 до 4,6 миллионов, для дорог 1 категории – от 23 до 46 миллионов гривен.
   Текущий ремонт (мелкий и средний)
   Для 5 категории оценивается – от 350 тысяч до 1,2 миллиона гривен, для дорог 1 категории – от 9 до 17 миллионов гривен.”
   http://gromex.com.ua/ru/skilki-koshtuye-1-km-dorig-v-ukrayini/
   Якщо це дорога 1 категорії (в чому я сумніваюсь), і у нас капітальний ремонт, то, тоді все так. Якщо ні, то тоді Ви самі все знаєте.

 7. Це посилання на Розпорядження КМУ від 7 лютого 2018 року №75-р. https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/deyaki-pitannya-finansuvannya-ob

  За 302 481,438 грн. у Хмельницькій області на автодорозі Н-03 заплановано відремонтувати цілий перелік об”єктів. Читайте, будь ласка, уважно.

  Об’єкти КАПІТАЛЬНОГО ремонту:

  Влаштування додаткової смуги на підйом на ділянці км 269 + 600 — км 275 + 100 автомобільної дороги Н-03 Житомир — Чернівці (с. Гуменці)

  Міст через р. Мукша на км 275 + 208 автомобільної дороги Житомир — Чернівці

  Житомир — Чернівці на ділянці вул. Привокзальна у м. Кам’янці-Подільському

  Житомир — Чернівці на ділянці вул. Північна у м. Кам’янці-Подільському

  Об’єкти поточного середнього ремонту:

  Н-03 Житомир — Чернівці на ділянці км 241 + 200 — км 242 + 470
  Н-03 Житомир — Чернівці на ділянці км 242 + 470 — км 245 + 350
  Н-03 Житомир — Чернівці на ділянці км 266 + 337 — км 268 + 128
  Н-03 Житомир — Чернівці на ділянці км 268 + 128 — км 269 + 600

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.