У Кам’янці-Подільському оголосили тендер на «телевізійні послуги» у понад 400 тисяч гривень

Виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради оголосив тендер на «телевізійні послуги», на що з бюджету готові виділити 411 тисяч 611 гривень, повідомляє «Вдало» з посиланням на  систему публічних електронних закупівель ProZorro.

Як йдеться у тендерній документації, тендет оголошено на виробництво аудіовізуальної програми (програм), яка висвітлює інформацію про роботу виконавчого комітету міської ради, виконавчих органів міської ради, діяльність депутатів, проведення загальноміських заходів та трансляції їх на місцевому телебаченні.

У технічних умовах вказано, що вихід в ефір має бути в зручний для більшості населення час, орієнтовна кількість програм: 90 телепередач, загальна кількість хвилин – 1372 хвилин. Також послуги включають в себе розробку творчої концепції програми, виробництво телепередач та їх розміщення в ефірі місцевого телебачення.

Трансляції мають відбуватися щотижнево, без значної переваги показів у конкретний період протягом 2018 року. Тендерні пропозиції приймаються до 8 березня, безпосередньо аукціон розпочнеться 12 березня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.