Кам’янець-Подільська міська рада вирішила розмістити тимчасово вільні кошти бюджету у Приватбанку

У Кам’янець-Подільській міській раді 14-15 лютого відбувся конкурс серед банків щодо розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках у 2018 році, повідомляє сайт установи.

Конкурс проведений серед банків, які відповідають вимогам підпункту 6 пункту 3 Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 №6, зі змінами. Заявку на участь у конкурсі подали відділення №80/22 АБ «Укргазбанк»; ТВБВ №10022/0140 І-А типу філії – Хмельницького обласного управління АТ «Ощадбанк» та філія ПАТ КБ «Приватбанк».

Конкурсна комісія вирішила визнати переможцем конкурсу філію ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» як таку, що запропонувала найвищу відсоткову ставку з найвигіднішими умовами, та рекомендувала фінансовому управлінню Кам’янець-подільської міської ради укласти із банком-переможцем конкурсу договір банківського вкладу, відкрити рахунки для здійснення  перерахувань тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозит.

В 2017 році переможцем конкурсу з розміщення тимчасово  вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках теж була філія ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», яка зарекомендувала себе з найкращого боку, протягом року не  виникало проблем під час співпраці.

Упродовж 2017 року на депозит було розміщено кошти загального фонду міського бюджету в сумі 20 000,0 тис. грн. Отримані відсотки від розміщення тимчасово вільних коштів на депозит склали  2592,0 тис. гривень, які стали додатковим джерелом наповнення міського бюджету у 2017 році.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Інформація не повна та не зрозуміла. Які відсотки ? На який термін ? Враховуючи рівень інфляції та ріст цін фактично ніякого прибутку немає, так як кошти обезцінюються, а правильно було б їх виколристати невідкладно на потреби громади. Розміщення коштів на депозит лише їх частково зберігає від інфляційного обезцінення. Щоб порівняти цей “бізнес” треба просто зазначити який курс до інвалюти був на день розміщення гривні в банку та який у час її повернення. Тоді стане зрозуміло, що зиску від цього Н Е М А Є.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.