У Хмельницькому прихильники Саакашвілі вимагають відставки Президента Порошенка

Сьогодні колона з кількох десятків людей йде центральними вулицями Хмельницького, вимагаючи відставки діючого Президента Петра Порошенко.

Без-имени-1

Про це свідчить пряма трансляція з обласного маршу за майбутнє у рамках загальноукраїнської акції, ініційованої екс-президентом Грузії Михайлом Саакашвілі.

Серед вимог активістів також вибори нового парламенту і створення нового уряду.

Люди скандують вулицями “Імпічмент”, “Відставка”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 28

 1. Нетишенские “ганяли барыгу”

 2. Скільки платили? 300 грн., чи більше?

  • Ти порошенківський підлабузник вийди на наші вулиці і запитай людей чи подобається їм таке скотське життя до якого їх довів корупціонер порошенко зі своїм злодійським оточенням. Внутрі держави злидні, корупція, розруха і хаос. Ззовні зі всіма пересрались: з Россією, з Польщею, з Угорщиною, з Румунією. Війна, кожен день гинуть чиїсь сини, батьки, чоловіки. А ці покидьки тільки заробляють, на нас, на війні, на всьому! Ось тобі й 300 грн!

   • То вони з нами пересрались, бо їх дратує, коли Україна проявляє незалежність в своїх діях.

    • Яка незалежність? Економіка не працює, Порошенко тільки клянчить гроші у всього світу, то у МВФ, то у Євросоюзу, то вже в китайців. А потім ці гроші зі своєю купкою злодіїв розкрадають! Зовнішній борг України становить 114 000 000 000 долларів США. Ми гірше всіх живемо, наша молодь масово тікає з країни, медицини немає, освіти немає, правоохоронної системи немає! Люди хмурі та роздратовані! Геть такого керівника! Англомовний Янукович!

     • А ти впевнений, що замінивши ліберала – єврооптиміста Порошенка на ліберала – єврооптиміста Саакашвілі щось зміниться? Придивися до його соратників. Що він пропонує? То саме що і Порошенко. При владі повині бути патріоти України, чи патріоти ЄС?

     • Очищають краіну під когось

   • А поляки – то взагалі окрема розмова. Їх то литовці, то українці дратують, то німці з румунами. Не срались вони хіба що з білорусами і чехами, і то не факт.

    • А ті поляки такі вже погані, що біля 2 млн українців до них втікли, вчаться там, живуть та працюють. І щось не дуже поспішають повертатись з поганої Польщі в комфортну Україну!

   • Дійсно, зробили з України жебрака, а самі за тиждень відпочинку на Мальдівах витрачають 500 тисяч долларів! Негідники!

 3. НЕТІШИНСЬКИЙ мер вивіз своїх, і то одну пенсію!
  Ха-ха-ха !

 4. Хоть і не ходив на цей міхомайдан, але все підтримую. Президент не виправдовує довіри громадян, а якщо в квітні газ зроблять по 10000 грн., то Порошенко і Ко злетять з посад.

  • Він не просто не виправдовує довіру українців! Його влада є найбільшим ворогом українців! Влада Порошенко масово знищує українців! Лише за офіційною статистикою за період керування Порошенко з 2014 року по 2017 рік населення України зменшилось з 45 млн. до 42 млн. А насправді нас стало і ще менше!

 5. Анонімний, то скільки все таке платили? Бо я так і не зрозумів

  • Сумно Ігор, шо ти не розумієш таких елементарних речей! За твоєю примітивною логікою сотням тисяч простих українцям, які виходили на Майдан проти влади попереднього злодія Януковича також платили гроші?

   • Ну, скинули Януковича. А стало ще гірше. Прийшли до влади проєвропейські демократи – ліберали. Не боїшся що таке повториться? Що знову не тих підтримуємо?

  • То було піти і заробив би, якщо так цікаво.

 6. Соромно було бути сьогодні на марші ((( Замість того аби підняти Хмельницький проти політики порошенка, організатори маршу, партійці РНС, в наглий спосіб, цинічно звезли до Хмельницького нетішиньских чиновників і видали їх за Хмельничан. типовий адмінресур та пускання пилу в очі. Дуже шкода що Саакашвілі в області представляють політичні імпотенти. З такими підходами та цінностями цей ніби Рух нових сил нагадую смердючу батьківщину, народний фронт та солідарність. Жодної різниці. Мітинг веде Секретар міської ради, виступаючі -депутаи нетішинської міської ради, під сценою заступники нетішинського міського голови та працівники апарату міста знову ж таки нетішин. Хмельничан як кіт наплакав((( З таким партійним активом у Хмельницькому Саакашвілі світить 0,5%. Імпотенти….

  • А ти що хотів? РНС – це така ж ліберальна погань як і теперішня влада. Члени БПП, колишні регіонали. Вони привели до влади Порошенка, але не отримали посад, і тепер буянять. Вірити їм не можна. Голосувати за них не можна. Вони такі самі.

 7. Питання порохоботам і міхоботам.
  Яка погань краща? Та що при владі? Чи та що у Русі нових сил?
  Погань, що при владі спритніша. Але погань з Руху нових сил голодніша

 8. Не кілька десятків людей, а кілька сотень. Людей було близько тисячі. Навіщо автор бреше?

 9. Дожились. Дамочка з мікрофоном назвала грузина з сумнівною репутацією своїм лідером і вперто нав’язувала цю думку людям. Добре, мабуть, заплатили. Для чого здаєте Україну грузинам? Що він зробив для України крім того що язиком меле?

  • Земля наша велика и обильна, а наряда в ней нет. Приходите княжить и воладети нами“.

 10. Як учасник Маршу, маю сказати авторові матеріалу, що людей було кілька сотень, а не кілька десятків. Можна лише подякувати всім небайдужим хмельничанам і тим, хто приїхав з районів області, за те, що взяли участь у цій акції. Велика подяка – організаторам, активістам Руху Нових Сил. Їх хоча й небагато, але їхні зусилля виявилися немарними: Марш відбувся, і людей, що взяли в ньому участь, було немало. Звісно, кілька сотень – це не кілька тисяч, але й ця чисельність показала, що люди готові відстоювати свої права та чистити владу й країну від корупції та корупціонерів. Прикро, що мОлоді було небагато, А взагалі, як на мене, акція пройшла на належному рівні, засвідчивши той факт, що українці вже не хочуть далі терпіти брехню та свавілля пожадливих людців, котрі нечесними шляхами проникли у владу.

 11. Чому своїх співвітчизників, які організували власний бізнес, створили робочі місця, платять зарплату і податки готові розірвати за найменшу помилку? А цьому грузину, який нічого доброго в Україні не зробив, а тільки всіх зіштовхує і сварить рабськи служите? Він в Києві квартиру знімав за тисячі євро, бо звичайна йому не підходить, в Грузію масажисток з Америки викликав, то він герой? Ви або тупі або продажні.

 12. Цікаво а скільки людей на підтримку Порошенка б вийшло? Напевне один Чернилевський, бо в партіі крім нього, нікого і не має.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.