Віце-мер Гончарук розповів, як тролейбусники зменшуватимуть споживання електроенергії

Заступник міського голови Володимир Гончарук повідомив, що комунальне підприємство “Хмельницькелектротранс” після модернізації транспортного парку має досягтирічної економії електроенергії в 1 мільйон кіловат-годин.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Про це пише міська газета “Проскурів”.

“Підприємство щороку споживає більше 11 мільйонів кіловат-годин електроенергії, зокрема на пасажироперевезеннях — понад 9 мільйонів. Так-от, як показує аналіз, до 30 відсотків економії енергоресурсів може дати заміна старих машин новими. За два попередні роки наш тролейбусний парк поповнився 20 новими машинами. Дуже сподіваємося, що, як і передбачено Планом дій сталого енергетичного розвитку Хмельницького на 2016-2025 роки, місто, оновивши весь тролейбусний парк, досягне річної економії електроенергії в 1 мільйон кіловат-годин”, – наголосив Гончарук.

За даними системи ProZorro, на 2018 рік КП Хмельницькелектротранс” закупило 13,7 млн. кВт год у ПАТ “Хмельницькобленерго”. Загальна сума витрачених бюджетних коштів становить 32,5 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

  1. Віце дибіл!..

  2. За словами Паламарчука на підприємстві катастрофічно не хватає кадрів (водіїв, кондукторів), тому ця економія не радує.

  3. Віце-мер це той, що відрами електроенегрію краде?Це з розряду прохфесіоналів в яких перше місце роботи в трудовій книжці -міськвиконком.

  4. рідкісний ідіот на тонких ніжках із ріденькими вусиками, що окрім фізичних вад наділений курячими мізками…

  5. Це кліпанцьо в стилі Тарасика Чорновола. Продажна і брехлива істота.

  6. Анонімні аноністи ви сайти поплутали!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.