Хмельницька і Харківська облради підписали угоду про співробітництво

Сьогодні під час розширеного засідання президії з нагоди святкування 25-ї річниці створення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний і голова Харківської обласної ради Сергій Чернов підписали Меморандум про співробітництво.

Про це повідомляє прес-служба облради.

Як йдеться в Угоді, співробітництво базуватиметься на розширенні та поглибленні економічних, культурних зв’язків між двома областями, підвищенні рівня ефективності діяльності органів місцевого самоврядування, підвищенні рівня розвитку сільських територій, співробітництві та обміні кращими практиками у сфері історико-культурної спадщини.

Сторони зобов’язалися сприяти обміну  робочими та експертними групами, проведенні робочих зустрічей, спільних конференцій та семінарів тощо.

Разом з тим, Угодою передбачається запровадження робочих контактів між органами місцевого самоврядування з метою обміну досвідом роботи депутатів обласних рад, визначення пріоритетів у розвитку економічних міжрегіональних зв’язків, забезпечення умов для плідної співпраці, об’єднання зусиль і координації спільних дій при вирішенні загальних проблем.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. І що це дає?

  2. Совок з голови ніяк не викинути

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.