Поблизу Хмельницького гектар лісу віддали в користування ЖБК, в засновниках якого сидить депутат-будівельник

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук надав у користування обслуговуючому житлово-будівельному кооперативу “Містечко Сонячне” лісову ділянку площею 1 га.

Про це зазначено у його розпорядженні від 12 лютого.

ЖБК протягом 9 років користуватиметься лісом у рекреаційних цілях. Вказана ділянка розташована на території Лісовогринівецької сільської об’єднаної територіальної громади Хмельницького району і залишилася в постійному користуванні ДП “Хмельницьке лісомисливське господарство”.

За даними аналітичної системи YouControl, обслуговуючий житлово-будівельний кооператив “Містечко Сонячне” створений 2007 року. Нинішними засновниками є троє хмельничан Світлана Шевчук, Ірина Мельничук і Андрій Кветко. Основний вид діяльності ЖБК – комплексне обслуговування об’єктів.

Андрій Кветко є депутатом Хмельницької міськради і головою комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. Він також має ряд хмельницьких фірм, котрі задіяні у сфері будівництва.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. Ну теперь Кветко развернётся. Наверное кабану хату откатил.

  • По любому хряк в “теме”

  • Как всегда каждий судит по себе как би он поступил в такой ситуации.

  • Воу! То Кветко для Діденка хатку буде будувать? Чи цілий комплекс для всіх побратимів, аби в нього були преференції і далі в місті будувати?))) Ахаха

 2. 1 га лісу. не по бідному.

  • Дивно, шо то не Скочеляс))) бо якщо шо, то в нас перший цап длч биття – Сашко Скоч!

 3. О, нова база відпочинку))) маю надію Кветку вистачить розуму вкладати кошти в розвиток бази відпочинку))

 4. Хряк без хабаря такі речі ніколи не робить!

  • Можей і ні. Розпоряження кінцева точка. Головне коли даєця добро. Документи готуюця мінімально 2 роки. Корнєй ше нема 2 роки як губер той мізкуйте хто брав чи нє.

   • Про які два роки йде мова? Розпорядження голови обладміністрації при його зацікавленості приймається ну аж максимум за 3 місяці! Прийди з вулиці до Корнійчука і попроси гектар лісу на 9 років на реакреаційну діяльність. Без хабаря не отримаєшь його нколи, ні через 2 роки, ні через 10!і

 5. Тут якийсь ображений весь час обзиває Корнійчука. Якщо це жінка, то зрозуміло, жінки істерять. Якщо чоловік, то….а може це все-таки баба? Таки мабуть баба!

  • Те що він тупий хабарник знають всі, хто з ним хоч раз зіткнувся! А ще подивись його декларацію: все нажито непосильною працею на користь України! Дуже яркий приклад того, що такі посади в Україні і досі продаються всім підряд в кого є відповідна сума!

   • Хабарники – то сволотівська компані, вони в житті ні копійки не заробили і ніц не створили. А той в політику з бізнесу прийшов. Логіку вмикайте.

  • Краде у всіх: і у баб, і у чоловіків і у дітей! Ідеологія цієї влади, в тому числі і Корнійчука тільки красти!

   • Краде Картавий і його побратими. Групи продовженого дня в усій країні безкоштовні, а Картавий і Миколаїв по 350 грн з дитини в місяць бриють, а бабки тим часом бюджетні лежать на депозиті

  • Твого Корнійчука не обзивати, а посадити в буцегарню треба! І це відбудеться дуже скоро!

 6. Звертався до Корнійчука – нормальний.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.