Екологи Хмельниччини намагаються встановити, хто забруднив річку Хомору

Держекоінспекцією у Хмельницькій області здійснюється кризовий моніторинг річки Хомора в смт. Понінка, в результаті якого 13 лютого було виявлено на поверхні води пляму жовтого кольору.

З метою встановлення причин забруднення водного об’єкта, Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області у відповідності до вимог діючого законодавства організовано проведення позапланових перевірок ймовірних забруднювачів річки Хомора (ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика «Україна» та КП «Полонне тепловодопостачання»).

14 лютого було проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика «Україна», в ході якої відібрано проби зворотних вод випуску №1 та поверхневих вод річки Хомора. Аварійної ситуації або аварійного скиду не зафіксовано. Очисні споруди працюють в штатному режимі.

Станом на 15 лютого цього року по факту забруднення річки Хомора, Держекоінспекцією у Хмельницькій області проводиться перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства КП «Полонне тепловодопостачання».

Про подальшу ситуацію на річці Хомора Інспекцією буде повідомлено додатково.

4

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Річку забруднив або невидимий барабашка, або хтось тупо кришує паперову фабрику, аналізи взятих проб мабудь також чисто випадково робила приватна фірма Гуменюка…

    • Ну те, що екоінспекція області стала особистою фірмою Гуменюка + пару рабів, то це ясно, чи пан Анонімний щось більше знає?)

    • Гуменюк це шо пасажир?

  2. Каналізація м.Красилів та відстійники цукрового заводу постійно забруднює річку Случ! Ніхто не реагує! Це не держава … це свинарник!

    • Ну, то Гуменюк і Вавринчук 5 років нічого не робили) точніше робили – вперто не бачили і не виконували своїх прямих повноважень.

  3. Островська Н.В. роби щось ! вже 5 років обіцяєш!! і нічого не зробила!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.