Агенція розвитку Хмельницького залучила 13 млн. грн грантових коштів

Два проекти, розроблені комунальним підприємством “Агенція розвитку Хмельницького”, стали переможцями у конкурсі проектів регіонального розвитку, що будуть реалізовані за рахунок коштів держбюджету, отриманих від ЕС. Зокрема, місто отримає додаткових 13 мільйонів безповоротного фінансування ідей, повідомляє прес-служба обласної ВО “Свобода”.

Серед переможців проект “Забезпечення потреб ринку продукції закритих ґрунтів кваліфікованими робітниками”. Його мета ‒ забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців та робітничих кадрів для задоволення потреб регіонів з урахуванням пріоритетів їх розвитку, підготовка кадрів відповідно до попиту місцевого ринку праці. Обсяг фінансування з держбюджету ‒ 3, 7 млн грн, співфінансування ‒ 1 млн грн.

Ще майже 10 мільйонів спрямують на створення інноваційних об’єктів туристичної інфраструктури регіону із туристично-логістичним центром у Хмельницькому, закупівлю 15 сенсорних інформаційних кіосків, розробку Інтернет-порталу, контенту, благоустрій території навколо кіосків, встановлення модульного туристичного інфоцентру, навчання кадрів. Співфінансування проекту ‒ 500 тис. грн.

Як писав НГП, у березні 2017 року депутати Хмельницької міськради створили комунальне підприємство “Агенція розвитку міста” з бюджетом 2,4 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. То вони місто чи область представляють?

  2. Це міське комунальне підприємство. Працює ефективно

  3. Головний висновок: частина цих грошей буде вкраденою.

  4. Знаемо ми договорняки між учасниками конкурсу!
    Виграють ті що відстігнуть 30 % і це мінімум!

  5. Оце регіональний розвиток , сміх та ганьба комісії , міністерству , та всім хто має жерти цей пиріг. Сильний розвиток ))), “ефективно”вкладені кошти..)))
    Через два роки у тих ларьках , помиляюсь , через рік , будуть продавати банани Гончара … 13 мільйонів ,за які можна було наприклад модернізувати мережі та знизити енергозатратність , або збудувати СЕС на освітлення вулиць і в майбутньому економити та заощаджувати , та років за 5 повністю окупити проект потім заробляти – підуть на ларьки …. Ну тупорилі…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.