Антимонопольники визнали дії Старокостянтинівської міської ради антиконкурентними

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України визнало антиконкурентними дії Старокостянтинівської міської ради.

Як повідомляє прес-служба відомства, Порядком участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Старокостянтинова, затвердженого рішенням дванадцятої сесії міської ради від 07.10.2016 року №15 визначено, що до пайової участі не залучаються замовники у разі здійснення будівництва об’єктів енерго-, тепло-, газо-, водопостачання (за виключенням усіх видів автозаправних станцій).

Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» передбачено, що до пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста не залучаються замовники у разі будівництва об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури, об’єктів енергетики, зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу).

Тобто у разі здійснення будівництва «об’єктів транспортної інфраструктури, зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу)» такі суб’єкти господарювання залучаються до пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Старокостянтинів шляхом відрахування відповідних коштів.

В результаті дій Старокостянтинівської міської ради було звужено перелік суб’єктів господарювання – замовників, які не повинні залучатися до пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Старокостянтинів, що могло призвести до обмеження їх самостійності, яке не передбачене законами України.

У ході розгляду справи міська рада рішенням від 24.11.2017 №16 «Про  внесення змін до Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури м. Старокостянтинів» внесла зміни до Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури Старокостянтинова, виклавши вказаний пункт у відповідності до вимог чинного законодавства.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.