Держгеокадастр оприлюднив план-графік передачі земель об’єднаним громадам Хмельниччини

Держгеокадастр оприлюднив план-графік передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад на 2018 рік.

Згідно з цим документом, ОТГ Хмельниччини розпочнуть отримувати державні землі з лютого до листопада.

otg

Як писав НГП,  Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області планує передати орієнтовно 95,8 тис.га земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Нагадаємо, що 31 січня цього року Уряд схвалив розпорядження щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію не вдаючись до змін у законодавстві.

В Україні створено 665 об’єднаних територіальних громад, на території яких знаходиться біля 759 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності, які можуть бути передані у комунальну власність.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Не смішіть мої підкови! Що вони будуть Вам передавати! 95 % землі уторенді! Інше уже все роздерибаняне!
    Кого ви розводите! Для чого людям брешете!

  2. Прокурори ж встановили, що п’ятеро громадян, приховуючи факт одержання землі в межах норм безоплатної приватизації, упродовж 2016-2017 років повторно безоплатно набули у власність для ведення особистого селянського господарства земельні ділянки, розташовані на території одного із сіл Старосинявського району, площею по 2 га кожна.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.