Хмельничанина оштрафували на півмільйона гривень за автомобіль на «євробляхах»

Хмельницькою митницею ДФС за неправомірне використання транспортного засобу з іноземною реєстрацією притягнуто до адміністративної відповідальності мешканця міста Хмельницького з накладенням штрафу в розмірі 508 тисяч гривень.

Згідно з інформацією ГУ Національної поліції в Хмельницькій області митницею встановлено факт неправомірного користування громадянином України в якості «таксі» транспортного засобу на реєстраційних номерах Литовської Республіки. Автомобіль було ввезено в митному режимі «тимчасове ввезення» іноземним громадянином – нерезидентом, повідомляє ДФС Хмельниччини.

Зазначений транспортний засіб перетнув митну територію України по «зеленому коридору», що передбачає звільнення від подання письмової митної декларації. Проте це не означає, що особа звільняється від обов’язкового дотримання порядку переміщення товарів через митний кордон України.

За результатами перевірки встановлено, що громадянин України неправомірно користувався транспортним засобом, стосовно якого надано пільги щодо сплати митних платежів. Тобто вчинив дії, спрямовані на неправомірне звільнення та ухилення від сплати митних платежів.

Законність постанови митниці, згідно з якою громадянина притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 485 Митного кодексу України шляхом накладення штрафу в розмірі 300 відсотків несплаченої суми митних платежів підтверджена постановою Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області за результатами її оскарження правопорушником.

Наразі постанова митниці набрала законної сили та спрямована для примусового виконання в органи державної виконавчої служби.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. Дотаксувався. Але таких дуже багато.

 2. “Слава” Хмельницьким мінтам і митникам!!! Знайшли цапа-відбувайла!!! Сміхота!…. А від сплати “митних платежів”, він навряд чи ухилився! Бо аж ніяк ця машинка не заїхала б без оплати до України… Тим паче на “верблюді”… Приблизно 400-450 “бакінських” лягло в кармани пильним митникам Ягодина чи Краківця! Можливо, через це нагнівались на таксиста регіональні митники… Думаю, іх просто дусить жаба, що прозябають десь на Західно-Окружній чи Пілотській, а не сидять десь на “справжніх потоках”…. а можливо просто в Академії вчились слабенько?… Але, справа навіть не в тому, кому повезло більше. Коли ж, все таки, наше недолуге керівництво зверне увагу на цю проблему?????!!!!!! Так бути не може!!! Простий люд теж має право користуватись усіма благами цивілізації, в тому числі і доступними транспортними засобами… Можливо державі пора повернутися лицем до проблеми, а не робити вигляд, що нічого не відбувається?… І бюджет поповниться!… Україна – це ж Европа… Чи як?…….

  • Ти не простий, ти хитрий, який хоче обдурити інших …

   • Я не хочу дурити інших… Я хочу щоб ти, дибіл, поцілував мене в дупу!!!!

    • Дебіл якраз ти, бо ти навіть не знаєш, як правильно писати це слово. Але головне, що ти не знаєш / не розумієш, те, що кусати дупу дуже болісно прийдеться (вже прийшлося) тобі самому і свою.

 3. Да, шкода, що замість поповнення бюджету держави одним правильним рішенням, ми гріємо кішені митників….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.