Хмельничани почали більше купувати нових автомобілів

Минулого місяця у Хмельницькому та області зареєстрували майже 140 нових автомобілів. Порівняно із січнем 2017 року, продажі зросли на 50%.

За інформацією сайту з продажу автомобілів RST.ua, сума покупок у регіоні становила майже 4 мільйони доларів без врахування ціни додаткового обладнання. Більше 50% автомобілів, які купили в Хмельницькому, входить у ціновий діапазон від 17 до 35 тисяч доларів, а 22% продажів – авто, які коштують дорожче 35 тисяч доларів. Середня вартість автомобіля у регіоні перевищила 27 тисяч доларів США.

Серед марок найбільше користувалися попитом автомобілі Toyota. У Хмельницькому витратили на 25 автомобілів цієї марки понад 1 мільйон доларів. Також часто купували Renault і Nissan. Найпопулярнішою моделлю у січні був кросовер Toyota RAV4. У регіоні за місяць продали 9 таких авто.

Загалом, у січні поточного року українці купили понад 6 500 нових автомобілів. Це на 2 тисячі більше ніж у січні минулого року. Сума покупок становила 190 мільйонів доларів без врахування вартості додаткового обладнання. Найбільше грошей на легкові авто минулого місяця витратили кияни – понад 75 мільйонів доларів.

Для порівняння, у перший місяць 2017 року у Хмельницькому та області зареєстрували 90 нових автомобілів на суму понад 2 мільйони доларів. За 12 місяців 2017 року у регіоні зареєстрували майже 1 400 нових легковиків на суму понад 38 мільйони доларів США.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.