Хмельничани у соцмережах обурюються проведенням в обласному драматичному театрі боїв без правил

Відповідний пост у Фейсбук опублікував Владислав Воєдило, який викликав жваве обговорення.

«Ось навіщо в нас театр. А ми, дурні, по місяцю чекаємо, коли під українську виставу дату дадуть. Три вистави вже в прольоті. Скоріш за все і четверта туди ж піде. Тепер в мене все зійшлось. Чи це та сама дата, заброньована мінкультом ? Ґа ? Може взагалі доцільніше спорткомплекс там зробити ? З басейнами, лазнями, льодовою ареною, залою для фехтування, спаррингів ? Хоча, це приміщення вже і так майже приватне, принаймі за методами керівництва.

Уявляю собі. Кров бризкає в перші ряди партеру, прибиральниці між поєдинками підбирають вибиті золоті зуби, як у фільмах з ВанДамом, тоталізатор… Без матерних слів також навряд чи обійдеться».

ринг

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 14

 1. Все кину, але обовязково піду.

  • Чому не знають української мови? А тому, що відсутня українська культура.
   Я пам’ятаю українське радіо (Київське і обласні) 60-их років ХХ-го сторіччя. Тоді дійсно звучала українська мова (літературна, без сучасного хамства): радіовистави («Макар Стодоля», «Украдене щастя» …), поезія («Тополя», «Каменяри» …), народні пісні (Козловський, хор ім. Г.Верьовки, Солов’яненко …), класичні та сучасні українські пісенні твори (ті ж Козловський та Солов’яненко, Гмиря …). Чи зараз за «національної влади» є таке (навіть Матвієнко не чути, а що вже казати про пісні Івасюка)? А чи буде? Зовсім не впевнений. А тодішнє українське телебачення: танці (гопак, повзун, карпатські), фільми кіностудії ім. А.Довженко чи Одеської / Ялтинської на українській мові (був спеціальний телеканал), ті ж співаки та хори … Чи знає хтось з сучасної «націонал-свідомої» молоді хоч що це / хто це за вистави, поетичні твори, виконавці і т.п.? Знову зовсім не впевнений, навіть навпаки.
   І те що зараз робиться в нашому театрі… Адже, пробачте це всерівно, що на кладовищі стріптиз показувати. Жах!
   Невже немає в місті іншої інфраструктури, де б розважалися маргінали типу Зоро. А може побудувати Колізей «проскурівського розливу».

 2. А де проводити?

 3. Згадую як ви слиною плювалися, що націоналісти можуть лише зривати концерти, а самі нічого не можуть запропонувати. Пропонуємо

 4. І чому тема така резонансна ????
  як турнір з боксу ім.Кужельного в театрі Старицького то це норм, а як турнір з ММА то не камільфо

 5. Надумана тема, і обурені трохи дивні.
  Ще в 2006 році в театрі відбувалася матчева зустріч з ММА між Грузією і Україною. Повний театр, хороші бої, жодних проблем. В театрі було багато боксерських боїв. В театрі відбуваються форуми, зібрання церковні.
  А обурений просто ображений

 6. А забыли в театре чемпионат Украины по тяжелой атлетике? Было супер! А забыли чемпионат по бодибилдингу? Было зрелищно!А подписывает договора глава рады!Тоже забыли! А торговля колбасой и салом в филармонии! Не помните?

 7. Як написано образно! Кров,зуби! Я так понимаю,це ображений? Не ображайся,друже! Ти заробиш ще не один раз,але вези вистав менше! Теще дусить жаба! Це в першу чергу! А в другу. Будь людяним!

 8. Воедило начал писать,да как активно! Что теряем? Деньги? Да хватит тебе ,уже морда трещит! Вези спектакли на украинском! У нас война,а ты не тем парень занят!

 9. Хіба не видно хто спонсори… сокіл, фенікс…, хіба ж ви забули під чиїм стягом Бурлик водить своїх соколят??? Просто соколята вже підросли пора випробовувати на ринзі

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.