У десяти школах Хмельницького оголосили карантин до 19 лютого (ОНОВЛЕНО)

За даними моніторингу стану відвідуваності учнями загальноосвітніх закладів міста Хмельницького та дітьми дитячих навчальних закладів, за інформацією управління охорони здоров’я міської ради відмічається щоденне збільшення відсотка кількості відсутніх дітей з причини захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, особливо це спостерігається після вихідних, повідомляє Хмельницька міська рада.

Наказом департаменту освіти та науки міської ради навчально-виховний процес призупинятимуть у тих школах міста, в яких перевищено епідеміологічний поріг (рівень захворюваності становить 24 % від загальної кількості учнів). Рішення прийматиметься по кожній школі окремо.

«За інформацією управління охорони здоров’я та санітарно-епідеміологічної служби у місті Хмельницькому епідеміологічний поріг не досягнуто, але він досягнутий в окремих навчальних закладах. Департамент освіти та науки запропонував призупинити з 13 лютого навчання у тих школах, де цей поріг становить і перевищує 24%. На сьогоднішній день таких навчальних закладів є 10, а саме: СЗОШ №1, НВК №2, НВО №5, ЗОШ №6, НВК №9, НВК №10, СЗОШ №12, ЗОШ №15, СЗОШ №20, ЗОШ №30», – зазначив директор департаменту освіти та науки міської ради Роман Миколаїв. – До понеділка управління охорони здоров’я буде моніторити рівень захворюваності дітей на ГРВІ і в понеділок, 19 лютого, відбудеться наступне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Тож карантин у вищезазначених школах триватиме з вівторка, 13 лютого, до понеділка, 19 лютого».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. зхулг45лзхє

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.