На Хмельниччині Укртрансбезпека оголосила 2018 рік “Роком легалізації таксистів”

Начальник управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Віталій Дзюба наголосив, що 2018 рік буде “Роком легалізації таксистів”.

Про це він сказав на нараді з питань легалізації служб на таксі, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

За його словами, протягом минулого року було перевірено 768 транспортних засобів, які надавали послуги з перевезення пасажирів на таксі. З них виявлено порушень – 370, складено актів – 302, протоколів – 63, винесено постанов – 31. Застосовано штрафних санкцій  на суму 96,7 тис. грн; винесено судових ухвал (17000) – 9.

За оцінками управління Укртрансбезпеки, близько 3 тисяч осіб працюють неофіційно на рикну таксі, не маючи лічильника, не проходячи технічний огляд машини та стан самого водія перед виїздом на лінію.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Цікаво яким способом вони це зроблят. Думаю що це пусті слова.

 2. За словами міністра інфрастуктури ліцензія на послуги таксі має коштувати 200-300 грн., тоді як в дійсності правлять 1700 грн.( у 2017р.) Нехай підуть зароблять ці кошти та й сплатять самі, тоді будуть знати як дерти шкуру з водіїв. А якщо бензин продовжуватиме зростати у ціні, то ніхто ту ліцензію брати не буде.

  • А що ти думав? Мені так жалко тебе, але себе – ще більше.
   В “соціалістичній” Швеції майже 80 % доходів ідуть на податки та інші виплати державі. І приблизно так у всіх “цивілізованих” країнах. Ато АТО “хочете і рибку з’їсти і ….”. А такого не буває.

   • Я би і сам платив всі податки, якби знав, що хоча би частина мені повернеться у вигляді певних блга, а так знаю, що більшу частину вкрадуть, ще й штраф накладуть за їх невчасну сплату…. плюс , якщо таксист офіційний- і плата за поїдку більша… туту або їхати, або йти пішки…

    • А те, що ти не платиш податки, вже є крадіжкою (у пенсіонерів, хворих дітей і т.п.). Так визначено у законодавстві усіх цивілізованих країн світу. Так що починай із себе.
     Такщо ту-ту, якщо хочеш, що б тебе (в т.ч. – твої права) захистили, вилікували, твоїх дітей вивчили …
     Можна подумати, що ті, про кого ти пишеш, з марса прилетіли, чи Путін/ Трамп їх сюди прислав…
     Ти ж їх вибрав, Або не пішов на вибори сам і дав їм можливість прийти до влади.

   • Если там так хорошо,почему ещё не там,патриотизм не позволяет?

 3. Дуже вірно підмічено – ДЕРЖАВІ!!!!….. а не всякого роду мутантам від різного роду служб та інспекцій, від яких, як від маргарину: ні шкоди, ні користі!!! У Швеції, як раз не так…..

 4. Навчіться платити податки, шановні Бомбіли. А то вже гидко дивитись як шашки з вікна чіпляють перед посадкою.

  • От того ,что он будет платить,вам дорогие граждане Украины ничего не обломиться,так что можете расслабиться,все деньги пойдут все равно в карманы наших чиновников,а не ,как вы там перечисляли,садики,пенсии и т.п.сначала нужно бы правительство сменить,хотя вряд ли поможет,мы сами научили ,что с нами так можно поступать,нас бьют,а мы терпим,а водителем может стать каждый из вас или ваших близких,от безработицы….

 5. На сайті mobiway.com.ua завжди є легальні служби таксі

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.