Хмельничан запрошують визначити розробника бренду міста

З 10 до 19 лютого триватиме інтернет-голосування жителів нашого міста у рамках відкритого творчого конкурсу на визначення розробника бренду та брендбуку міста Хмельницького, повідомляє мерія міста.

Прийом конкурсних робіт тривав з 12 грудня 2017 року до 5 лютого 2018 року. На розсуд членам журі було подано 23 конкурсних роботи від 18 учасників. Цікаво, що окрім 7 хмельничан, виявили бажання взяти участь 8 львівських дизайн-агентств, по одному з Києва, Вінниці та Дніпра.

Оцінка конкурсних робіт здійснювалась за 5 критеріями: відповідність сформульованому в технічному завданні образу міста, оригінальність художнього рішення, динамічність айдентики, лаконічність, привабливість. Дев’ять членів журі за максимальною кількістю набраних балів обрали фіналістів, а переможця визначать жителі нашого міста.

Голосування розпочнеться 10 лютого, о 0.00 годині, на сайті http://brand.khm.gov.ua За умовами конкурсу, робота, що отримає найбільшу підтримку, отримає додаткових 30 балів до суддівських, друга за набраними голосами – 20 балів, третя – 10 балів. Переможець визначатиметься за максимальною кількістю набраних балів від журі та містян.

Запрошуємо хмельничан взяти активну участь у голосуванні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. Так, для начала заглянул в Википедию:
  Брендбук (англ. brand book) — официальный документ компании, в котором описывается концепция бренда, атрибуты бренда, целевая аудитория, позиционирование компании и другие данные, которыми руководствуется отдел маркетинга и руководители бизнеса для построения коммуникации с потребителями и развития компании в целом. Кроме этого, брендбук содержит полное руководство по фирменному стилю, которое включает в себя подробное описание использования каждого фирменного элемента на различных носителях, как рекламных, так и корпоративных. Брендбук — это описание основных элементов идентичности и атрибутов бренда (суть, позиция, миссия, философия, ценности, индивидуальность). Задачей этого документа является систематизация всех идеологических элементов бренда, создание комплексной сформированной картины бренда, а также подробных рекомендаций по его использованию с целью формирования целостного восприятия бренда потребителями.
  В брендбуке описываются каналы и методы обращения к целевой аудитории, а также способы использования бренда в различных коммуникациях.

  • і я вікіпедію читав. Виходить шо то не бренд, а частина бренду – ЛОГОТИП. Автори в своїх пропозиціях так і пишуть “Логотип”. А ціле управління економіки переконує все місто шо то БРЕНД і за це треба платити гроші з бюджету?

 2. Щось підозрило схоже на бренд області

  • Может быть впервые я с тобой согласен.
   Кстати, профессиональную дискуссию, если интересно, можно продолжить.
   А то денежки городских налогоплательщиков могут быть просто “выброшенными на ветер”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.