На Хмельниччині на хабарі у 5 тис. грн затримали державного інспектора

Сьогодні, 8 лютого 2018 року, за процесуального керівництва Старокостянтинівської місцевої прокуратури, співробітниками Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України спільно із слідчими слідчого відділу Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області, в результаті проведених негласних слідчих (розшукових) дій задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди головним державним інспектором Управління Держпраці в Хмельницькій області.

Встановлено, що посадовець органу контролю своє нереагування на виявлені під час перевірки порушення трудового законодавства «оцінив» у 5 тис. грн.

У разі невиконання цих вимог, інспектор погрожував фізичній особі-підприємцю, діяльність якого перевіряв, накладенням штрафних санкцій.

Під час одержання неправомірної вигоди особу викрито «на гарячому» та затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, а неправомірно одержані кошти вилучено.

За вказаним фактом здійснюється досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з її вимаганням).

На даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.

Також, вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання затриманій особі запобіжного заходу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Бідний, як же він “відробить” хабар, який він сам дав для того, що б влаштуватися на таку роботу. Та ще і за своє навчання (воно ж певно було платне).

  2. Криша спрацювала, монополія…

  3. цікаво де вчилося це інспектор? напевно в хабарницькому ХУУПі Чорного.

  4. це той Чорний, що з іншим проректором за руки хапали студентів під час майдану? то він же був на партійній роботі ідеологічну пропаганду за совок вів від самої юності і сексотом був.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.