Міський голова Полонного ввійшов до списку «Ворогів реформування преси»

За підсумками року Національна спілка журналістів України (НСЖУ) оприлюднила список “Ворогів реформування преси-2017”. Цього разу в ньому 14 імен, більшість – керівники районних, міських та обласних рад.

Про це повідомляє прес-служба НСЖУ.

Від Хмельницької області до антирейтингу спілки журналістів потрапив Полонський міський голова Франц Скримський. Зазначається, що він демонстрував неодноразові спроби позбавити реформовану газету “Новий шлях” редакційного приміщення.

“На жаль, попри наявність закону “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”, що є чинним уже не один рік, деякі місцеві чиновники й далі намагаються тиснути на редакції, свавільно звільняють редакторів, ігноруючи медіареформи. Як найбільша медіаорганізація намагаємося шукати шляхів захисту наших колег, залучаючи юристів для надання правового захисту й консультацій, готуючи відповідні звернення. Маємо позитивні результати розв’язання конфліктів на користь редакцій. Сподіваємося, що і цей Антирейтинг та громадський осуд вплинуть на позицію згаданих осіб”, – зауважив голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Нагадаємо, що у перший етап роздержавлення пішли 13 друкованих засобів масової інформації Хмельницької області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Незрозуміло якщо міська рада відкрила свою газету і це не сподобалося редактору газети Новий шлях а то що він находиться в архітектурні споруді яка валиться і частину споруди здав в оренду під аптеку і частину приватному підприємцю тоже нормально і не копійки не вклав в приміщення

 2. І синуля депутат обласної ради, ще той жирний хряк

 3. Анонім причом тут син ти своїх маєш що чужих обзиваєш

  • При тому, що цей жирний хряк ніколи не пройшов би в обласну раду, коли б не мер полонного, який купив йому місце в списку. Шпалерами йди торгуй!

 4. Олександр подивися на себе

 5. Є ЗАКОН ПРО РОЗДЕРЖАВЛЕННЯ ПРЕСИ І В РАЙОНАХ, ЯКИМИ КЕРУЮТЬ КЕРІВНИКИ З НОРМАЛЬНИМ МИСЛЕННЯМ, ЦЕЙ ПРОЦЕС ПРОХОДИТЬ НОРМАЛЬНО. А ДУШИТЕЛЮ СВОБОДИ СЛОВА ПОЛОНСЬКОМУ ФРАНЦУ, ЯК ВИДНО, ЧОГОСЬ БРАКУЄ, ЩОБ ЦЕ ЗРОЗУМІТИ.
  ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ТАКОГО СТАНУ НЕОБХІДНО ВКРУТИТИ ЙОМУ В ОДНЕ МІСЦЕ ПАРУ ШУРУПІВ, ЩО НЕВДОВЗІ БУДЕ ЗРОБЛЕНО ЗА ВТРУЧАННЯ СУДУ.

 6. Причому тут міський голова якщо приміщення є власником района рада як він міх мішати там все робив щоб не роздержавити газету голова адміністраціі Нагурний і заступник Вощатинський

  • Так нижче ж пишуть, що Новий шлях одним з перших роздержавили в області… вже того нагурного два роки не має, а слон із франькою досі все на нього спихають.

 7. Завжди виний слон і франик а те що Бобри хотіли дуже виставити приміщення на продаж і викупити рішали все з Нагурним

 8. Хто такий слон!

 9. Слон, це така тварюка. У ньго дуже довгий хобот, величезні вуха. сам він дуже здоровий ,але тупий!!! зато підла тварина.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.