За рік Хмельницький міськрайонний суд визнав винними майже 600 осіб

Упродовж 2017 року до Хмельницького міськрайонного суду надійшло 922 справи кримінального провадження, з урахуванням залишку за 2016 рік розглянуто – 697 проваджень. Крім того, надійшло 6953 справи за клопотаннями слідчого, прокурора чи інших осіб, з яких не розглянуто лише 99.

Як повідомляє прес-служба суду, найбільше справ надійшло за ст. 185 КК України по обвинуваченню у вчиненні крадіжок – 354; 146 справ – щодо злочинів проти життя та здоров’я особи; 70 справ – вчинення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров’я населення; 55 справ – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.

Крім того, з’явилась така категорія справ як злочини у сфері тероризму, в провадженні суду минуло річ перебувало 11 таких справ, 5 з яких залишається в провадженні, 4 надіслано для визначення підсудності, а по 2 справах закрито провадження.

В цілому за минулий рік суд визнав винними 591 особу, з них 65 жінок та 14 неповнолітніх, виправдав 2 особи, повернуто прокурору 28 проваджень. За статтею 115 КК України – умисне вбивство до довічного позбавлення волі засуджено 3 осіб.

Крім того, Хмельницьким міськрайонним судом за 2017 рік призначено покарань у вигляді штрафу на загальну суму 580,5 тис. грн.

Найбільша кількість потерпілих по справах категорії – злочини проти власності – 300 чоловіків та 188 жінок, яким заподіяно шкоду на загальну суму – 7,5 млн. грн.

Також Хмельницький міськрайонний суд протягом року розглядав скарги на дії чи бездіяльність слідчого, прокурора та інших осіб під час досудового слідства. Найбільше надійшло скарг на  бездіяльність слідчого, прокурора – 750, розглянуто –  738, з них 380 – задоволено. 177 скарг надійшло на рішення слідчого про закриття кримінального провадження, з яких 96 скарг було задоволено.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А сколько оправдательных приговоров? А то инквизиция получается…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.