Звільненим працівникам “Поділля-центру” допомагатимуть спілка журналістів і колишнє керівництво

Сьогодні Національна суспільна телерадіокомпанія України та Національна спілка журналістів України досягли домовленостей щодо творчих працівників філій Суспільного, яких попередили про вивільнення зі штату.

Як повідомляє “Детектор медіа”, творчі співробітники НСТУ, яких повідомлено про скорочення, можуть звертатися до центрального офісу НСЖУ з проханнями про сприяння у продовженні свого працевлаштування чи співпраці із НСТУ в іншій формі.

Звернення опрацьовуватимуться робочою групою НСЖУ та передаватимуться першим секретарем НСЖУ Ліною Кущ на розгляд керівництву НСТУ. Відповідальним за розгляд звернень журналістів визначений член правління НСТУ Микола Чернотицький, який залучатиме центральний та регіональний менеджмент компанії для пошуку можливого реагування та форм співпраці по кожній кандидатурі. Цей механізм співпраці та спільних консультацій перебуватиме на особистому контролі керівників суспільного мовника Зураба Аласанії та Спілки журналістів Сергія Томіленка.

Томіленко заявив під час зустрічі, що «ті темпи скорочень, які реалізує Наглядова рада і правління ПАТ “НСТУ”, є реальним шоком, адже протягом першого кварталу цього року скорочується понад три тисячі посад. Водночас питання соціального захисту всіх співробітників, дотримання законодавства та Статуту ПАТ “НСТУ” – це насамперед сфера профспілкового руху і відповідальність керівництва НСТУ та держави».

Як писав НГП, у Хмельницькій регіональній дирекції Суспільного “Поділля-Центр” планується звільнити 62 працівника. Загалом, до 2 квітня штат Національної суспільної телерадіокомпанії України оптимізують на понад 3 тис. посад.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.