Прокуратура підозрює сільську раду Віньковеччини, яка купила віртуальну пожежну машину

Городоцька місцева прокуратура виявила, що у грудні 2016 року між однією із сільських рад Віньковецького району та товариством укладено договір про закупівлю автомобіля спеціального призначення – пожежної автоцистерни. Згідно з умов укладеного правочину, постачальник зобов’язався поставити сільській раді транспортний засіб спецпризначення, а замовник, у свою чергу – прийняти і оплатити товар.

Виявилось, що кошти за техніку перераховано через тиждень після підписання договору на підставі акту приймання-передачі продукції. Однак, автомобіль до цього часу замовнику так і не поставлено.

Таким чином, посадовими особами сільської ради внесено недостовірні відомості до акту приймання-передачі продукції, на підставі якого з бюджету безпідставно виплачено 290 тис. грн.

За вказаним фактом місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 191 (розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Проведення досудового розслідування доручено слідчому відділенню Віньковецького відділення поліції Ярмолинецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Так пожарная техника у голубого ляшка под крылом!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.