На Хмельниччині ще одна парафія Московського Патріархату перейшла до УПЦ КП

28 січня 2018 року, в неділю митаря і фарисея, звершено першу Божественну Літургію в храмі Великомученика і цілителя Пантелеймона села Дашківці Віньковецького району Хмельницької області в нових умовах.

церква

Парафія, яка до цього перебувала в складі Московського Патріархату, змінила юрисдикційну належність, утвердивши консолідоване бажання вірян бути парафіянами Української Православної Церкви Київського Патріархату, молитися Богові рідною мовою і за свою Батьківщину, повідомляє сайт УПЦ КП.

З благословення митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського Антонія, на богослужінні, яке очолив районний благочинний протоієрей Ярослав Кушнір, було представлено нового настоятеля – священика Миколая Молофія.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. молодці! зних треба брати приклад іншим селам і містам.

    • То що, виходить, що є бог московський, руський, український? Все це є ще одним, на мій погляд самим головним, доказом того, що бога взагалі немає (інакше якесь язичниство, за яке “всесильний” та “всюдисущий” чомусь не карає) та того, що релігію використовують для керівництва натовпом, в т.ч. за старим, як світ, принципом – “розділяй та властвуй”.

  2. іуди..зрадники….

  3. От бабки дурные нет чтобы сразу под папу Римского прогнуться.

  4. ти точно майданутий продовжуй дальше лизати сраку московському кирилу

    • Цей Онанімний подібний тому злочинцю, який, щоб відволікти увагу від себе, кричить – “лови злочинця”. Сам “лиже” (зрозуміло кому), а до інших чіпляється.

  5. Вже стільки піару,що неможливо слухати,кожного дня у цих новинах Бондар побудував церкву,то хоче прославитись…люди повелись

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.