Про це розповів на своїй сторінці у Фейсбук військовий прокурор Олег Синюк.
«Як у дуже стислі терміни отримати статус учасника бойових дій?!
Річ у тому, що в ході розслідування кримінального провадження щодо зловживання владою командуванням однієї з в/ч Хмельниччини офіцери військової прокуратури Рівненського гарнізону, діючи у тандемі із ГВ БКОЗ УСБУ в Хмельницькій області, виявили факт вчинення корупційного правопорушення ВО голови одного з міськрайонних судів області.
Чоловік, обіймаючи таку поважну посаду, відверто вирішив «а чом би і йому не отримати статус УБД?!». Тож на короткий період, дещо більше 2 місяців (з 18.08.2017 по 24.10.2017), вчинив порушення встановлених законом обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності. Власне, пішов працювати в одну із в/ч гарнізону на посаду тесляра 2-го розряду відділу матеріально-технічного забезпечення, за що отримав понад 10 тис грн винагороди за виконану роботу. При цьому, одразу ж на четвертий день на новій посаді вирушив на 2 місяці для виконання бойового завдання в зону АТО.
Ось так. Та що не менш важливо – також отримав безпосередньо понад 85 тис грн заробітку від Територіального управління Державної судової адміністрації України. Тож, звісно, оминути цей факт ми не могли.
По-перше, матеріали про виявлення вказаного факту були скеровані до УЗЕ Нацполіції в Хмельницькій області для складання адмінпротоколу.
По-друге, наприкінці січня ц.р. в.о. голови суду було оголошено та вручено копію протоколу про вчинення адмінправопорушення за ч. 1 ст. 172-4 КУпАП України.
По-третє, сам протокол для розгляду по суті направлено до Апеляційного суду Хмельницької області, де участь прокурора в судді для притягнення винної особи до адмінвідповідальності уже забезпечуватиме прокуратура Хмельницької області».
А если участник ато дезертировал а после ещё совершил серьёзное правонарушение ? статус не теряет ?
Та хіба він один такий? Таких пристосуванців до складної ситуації в країні, у нашій області ціла низка! Як кажуть “кому война, а кому мать родна!”. Натворив так роботяга чудес у податковій службі, а керівництво до відповідальності його навіть не притягне так, як шахрай швиденько заключив контракт із ЗСУ і втік від відповідальності. І зарплату щей пройдисвіт отримує із двох джерел, вичікує, ще й мабудь так само як цей суддя чкурне у відрядження до Бахмуту на місяці і тоді взагалі до нього не підступишся, адже імунітет у вигляді посвідчення учасника АТО він собі точно викрутить, саме викрутить , а не заслужить перед Батьківщиною
100%, і в нас такий є , сидить у військоматі – отримує зарплату і лісгосп також зарплату платить, хто його знає особисто той підтвердить що це шахрай із шахраїв
а хмельницькі поліцейські пробули місяць в місті Ізюм Харківської області (до прикладу брат Лесі Стебло та теперішні ВІДДІЛ КАДРІВ та інші ) і ВСІ (по списку ) ОТРИМАЛИ ПОСВІДЧЕННЯ УЧАСНИКА АТО ТА УСІ ПІЛЬГИ ….
А дійсно, багато таких є . Відсиділися по кілька днів в аеропорту в Староконстантинові і вже є учасник АТО. І зразу дайте землю, помешкання та допомогу і не стидно. А ті які дійсно там і їхні родичі хочуть від імені них звернутися за пільгами. Так ні хай самї приходять. А коли? А ті псевдо АТО не їдуть туди де дійсно воюють і нажаль і гинуть.
Прізвище «чесного» судді хтось скаже?
Пидарасенко
Ви мабуть помилились, з таким прізвищем в Хмельницькій області судді не має. В нього має бути інше прізвище!
А навіщо вам прізвище суді? Таких 60%.