Тренером-експертом Всесвітньої митної організації став хмельницький митник

Всесвітньою митною організацією прийнято рішення про акредитацію в якості тренера-експерта ВМО за програмою підготовки у сфері стратегічного правозастосування та контролю торгівлі (STCE) провідного співробітника Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС В’ячеслава Славінського, який успішно завершив процес навчання, повідомляє ДФС Хмельниччини.

З Брюсселя, де розташована штаб-квартира Всесвітньої митної організації, до Хмельницького надійшов відповідний сертифікат. Зауважуємо, що за всю історію реалізації митної справи в Україні вперше представника Державної фіскальної служби було акредитовано як тренера-експерта ВМО.

Під час процесу акредитації претенденти мали продемонструвати не тільки високий рівень знань та навиків ідентифікації та виявлення товарів, що підлягають експертному контролю, а також вміння використовувати новітні практики та технології викладання для посадових осіб, які за службовими повноваженнями здійснюють контроль за переміщенням таких товарів через державний кордон. Загалом до процесу акредитації були допущені представники митних адміністрацій понад 170 країн світу, але успішно завершили навчання лише найкращі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.