У зв’язку з різким підвищенням показників захворюваності на грип у Нетішині оголосили карантин

З 29 січня по 2 лютого 2018 року показники захворюваності на грип та ГРВІ у Нетішині майже досягнули порогового рівня. В порівнянні з минулим тижнем захворюваність зросла в 1,9 рази (з 312 випадків до 597 випадків), зареєстровано 2 випадки грипу. 82% захворілих становлять діти від 0-17 років, найбільш інтенсивно епідемічний процес протікає серед організованого дитинства у віковій групі 5-14 років. Летальних випадків не зареєстровано. Серед дорослих захворюваність зросла в 1,6 рази; серед дітей – в 2 рази.

Відповідно до розпорядження міського голови «Про епідситуацію з гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу у місті Нетішині», у зв’язку з різким підвищенням показників захворюваності на грип та ГРВІ, у місті Нетішин від 6 до 12 лютого 2018 року включно припиняється навчання в загальноосвітніх навчальних закладах міста, роботу дошкільних навчальних закладів міста рекомендується проводити у посиленому протиепідемічному режимі.

ВП «Хмельницька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» рекомендовано провести профілактичні заходи серед персоналу в місцях великого скупчення людей, увести носіння 4-х шарових марлевих пов’язок. Керівникам та власникам аптечної мережі міста потрібно підтримувати необхідний запас антивірусних препаратів, протигрипозної вакцини та дезінфекційних засобів.

Також від 6 до 12 лютого 2018 року включно не проводитимуться заплановані масові заходи, зустрічі, зокрема, і звіт міського голови Олександра Супрунюка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.