Боротьба з перевантаженими фурами: за рік на Хмельниччині стягнуто до бюджету лише четверту частину коштів

Протягом 2017 року Упраління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області задокументувало 113 фактів перевезення вантажів із перевищенням габаритно-вагавих параметів. Сума нарахованої плати становить 23,7 тис. євро, реально сплачено до бюджету 197,4 тис. грн.

Про це свідчить відповідь заступника голови ОДА Олега Гуменного, яку оприлюднив депутат облради Микола Харкавий.

За словами висопосадовця, Служба автодору в області встановила на автошляхах 34 вказівні та заборонні знаки для великогабаритних транспортних засобів при підвищенні температури повітря понад 28 градусів. Крім цього, підготовлено 28 майданчиків для відстою фур.

дороги

Окремо на дорогах Хмельниччини діють комплекси габаритно-вагового контролю. Зокрема, це дорога М-12, 252 км поблизу готельного комплексу “Клен”; 277 км на під’їзді до села Прибузьке; Н-03, 169 км поблизу села Пашківці. Будується майданчик на 196 км поблизу села Скарженці. Однак на вказаних майданчиках відсутнє освітлення, що унеможливлює цілодобову роботу габаритно-вагового контролю.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Така ось у нас Укртрансбезпека. Дуже слабо і повільно працують. Не вистачає фаху щоб через суди стягнути решту 75% боргу до бюджету. Адже брити “пасажирів” і набивати кишені це набагато простіше…

  2. А що, Харкавий не сидить ???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.