У Хмельницькій області з’являться “агентські пункти” Пенсійного фонду замість теруправлінь

У рамках реаліхації Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду до 2020 року, яку Кабмін затвердив у вересні 2016 року, стартувала ліквідація територіальних управлінь ПФ.

Як пишуть “Українські новини”, замість них з’являться “агентські пункти” із обслуговування громадян. Причому, якщо раніше в місті або районі було одне територіальне управління Пенсійного фонду, то агентських пунктів буде кілька. Оформити або переоформити пенсію можна буде в найближчому з них. А розташовуватися ці агентські пункти будуть вже не в спеціально відведених будівлях або офісах, а на території інших організацій, підприємств і структур. У тому числі у відділеннях пошти, в банках, на території великих підприємств і організацій.

Зараз заходи щодо модернізації структури Пенсійного фонду проходять в Херсонській, Черкаській, Хмельницькій, Кіровоградській та Львівській областях. У 2017 році відкрилося близько 500 агентських пунктів ПФУ. Приблизно стільки ж з’явиться і в нинішньому році.

Крім цього, на Хмельниччині відбудеться реорганізуються окремих теруправлінь Пенсійного фонду шляхом приєднання. Так, управління ПФ в Дунаєвецькому районі приєднується до Кам’янець-Подільського об’єднаного управління; управління ПФ Нетішині – до Славутське об’єднане управління; управління ПФ у Красилівському районі – до Старокостянтинівське об’єднане управління; управління ПФ у Волочиському районі – до Хмельницького об’єднаного управління; управління ПФ у Полонському районі – Шепетівського об’єднаного управління.

Також Новоушицьке об’єднане управління Пенсійного фонду України перейменовується у Віньковецьке об’єднане управління ПФ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Чергове покращення від майданутих.. багато людей повикидають на вулицю..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.