Патрульні проаналізували, чому трапляються ДТП у Хмельницькому

Протягом 2017 року у Хмельницькому зафіксовано понад 1900 аварій, з яких 339 були потерпілі пасажири.

Про це повідомляє фейсбук-сторінка патрульної поліції.

Якщо ж аналізувати причини аварій, то 390 зіткнень сталось з автомобілями, що стоять. Найчастіше такі ДТП стаються на стоянках, коли один водій рухаючись заднім ходом не помічає інший автомобіль, тільки уважність водія та його навички водіння може зменшити кількість автопригод цього виду.

Зіткнень з перешкодою було зафіксовано понад 180 випадків. Здебільшого, це електроопори та огорожі приватних будинків. Основні причини таких зіткнень — недотримання водієм безпечної швидкості руху та неуважність під час керування. 

В загальному за рік сталось близько 1100 ДТП через зіткнення двох або більше автомобілів під час руху, з яких 130 випадків з потерпілими. В той же час було зафіксовано 160 випадків наїзду на пішохода, в яких травмувався 151 пішохід. Більше половини випадків стались поза межами пішохідних переходів. Основні причини таких зіткнень — недодержання водієм безпечної швидкості руху та неуважність під час керування. 

Зарік було притягнуло до відповідальності понад 3000 водіїв за порушення правил проїзду перехресть та проїзд на заборонний сигнал світлофора, не говорячи вже про сотні задокументованих випадків розмови водія по телефону під час руху, що значно зменшує увагу кермувальника. 

Також було зафіксовано понад 1300 випадків не користування ременем пасивної безпеки, що суттєво впливає на травматизм під час ДТП.

Щоб зменшити кількість ДТП на дорогах Хмельницького більш ніж на половину потрібно дотримуватись швидкісного режиму, не розмовляти по телефону та їхати тільки на зелений сигнал світлофору. Для зменшення кількості ДТП з травмованими більш ніж втричі потрібно додатково, крім попередніх вимог, користуватись ременем пасивної безпеки та переходити пішоходам дорогу тільки в дозволених для цього місцях і на зелений сигнал світлофору. 

Крім цього,  значна кількість ДТП стається через вживання водієм алкоголю, що також є грубим порушенням ПДР. 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Так , а сколько алконафтов поймали?

  2. По имеющейся информации за сутки по три водителя не считая секретаря горсовета.

    • секретарь горсовета проверял работу патрулей на “живца”. Поэтому вынужден был смочить губи в стакане вина

  3. Секретарь горсовета не смочил губу, а два бакала бахнул (сам признался).

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.