Напередодні Нового року працівники КП “Теплокомуненерго” отримали нові квартири

Сім родин працівників КП “Теплокомуненерго” отримали нові квартири, повідомляє Хмельницька міська рада.

Більшість з них – молоді працівники. Саме ці люди забезпечують безперебійне теплопостачання міста.

“Загалом працівникам КП “Теплокомуненерго” цьогоріч ми вручили 47 квартир. 25 з них – службові, в приміщенні гуртожитку, – розповідає міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. – Загалом у 2017 році в місті отримали квартири 84 працівники комунальної сфери. На наступний рік хочемо вручити комунальникам ключі ще від 20-30 квартир”.

Очільник міста пояснює – таким чином Хмельницький піднімає престижність роботи в комунальних підприємствах і агітує спеціалістів не шукати більш високооплачувуаної роботи.

“Ми не можемо запропонувати програмісту “Теплокомуненерго” зарплату 20 000 гривень, бо підвищення зарплат комунальників можливе лише за умови зростання тарифів для населення, а на це ми не йдемо, – пояснює очільник міста. – Наявність власного житла – вагомий аргумент, щоб працювати в комунальній сфері”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Шановний мер, а чому працівники МКП “Хмельницькводоканалу” таку ласку не мають. Невже так погано працюють. Дві квартири проти 47.

 2. Класно, вказані тарифи дозволяють шалені гроші вкадати у квартири для працівників, проте бракує коштів на заміну труб… і все це з кишень городян… і це за мінусом відкатів… чудово нова влада пристроїлась .. а потім ще тарифи піднімуть.. треба ще грошенят… А ВИ СКАЧІТЬ НА МАЙДАНІ…

 3. “Ми не можемо запропонувати програмісту “Теплокомуненерго” зарплату 20 000 гривень, бо підвищення зарплат комунальників можливе лише за умови зростання тарифів для населення, а на це ми не йдемо, – пояснює очільник міста. – Наявність власного житла – вагомий аргумент, щоб працювати в комунальній сфері”.

 4. отже ж, ви убогі люди.
  порадійте за інших людей. в них радість, житло, це велика радість, створюються сім’ї, народжуються діти. потіштеся за них.

  • Прості працівники отримали кімнати в гуртожитку, а начальники – квартири

  • А за нас хто тішитися буде… симчишин…. чи інші зайди…

  • Тішимося, як дурень в церкві, особливо коли платіжки в кінці місяця отримуємо за тепло.
   Дай Боже нашому меру тішитися і сміятися в дурці, після його владарювання.

   • Що це за молоді, які отримали квартири?, часом не свободівські молодчики, яких працевлаштували скрізь?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.