На здобуття премії «Українська книжка року» претендує чотири видання з Хмельницької області

Цього року на здобуття премії Президента України «Українська книжка року» подано 175 видань від понад 90 видавництв та видавничих організацій України.

Як повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо, від Хмельницької області беруть участь чотири видання. Зокрема, за номінацію «За сприяння у вихованні підростаючого покоління» бореться викладач Хмельницького музичного училища імені В.Заремби Микола Кульбовський з підручником для дитячих музичних шкіл 1-2 класи «Голосом сопілки: етюди, п’єси, ансамблі». У підручник увійшли методичні рекомендації для викладачів класу сопілки в ДМШ, вправи, етюди п’єси, ансамблі (нотний матеріал). Це результат 25-річної роботи М.М. Кульбовського з учнями ДМШ-С при Хмельницькому музичному коледжі.

У номінації «За вагомий внесок у розвиток українознавства» змагаються письменник і журналіст Петро Воробей з романом у 3-х томах: «Заграва», «Відблиск», «Сяйво» (твір присвячений 100-річчю проголошення Української Народної Республіки і 75-й річниці утворення УПА); завідувач кафедри архівознавства та спеціальних історичних та правознавчих дисциплін Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Олександр Федьков з монографією «Українська соціал-демократична спілка на початку ХХ ст.: у пошуках ідейно-політичної ідентичності» (предметом наукового аналізу стала Українська соціал-демократична спілка (1904-1912 рр.), що виникла в Наддніпрянській Україні на перехресті інтернаціональних впливів у марксизмі).

На номінацію «За видатні досягнення у галузі художньої літератури» претендує письменник-гуморист Петро Савчук із двома книгами «Що скаже Європа…» і «Як вибрати чоловіка».

Відповідно до Положення про премію, у січні Комітет зі щорічної премії Президента України «Українська книжка року» розгляне подані роботи та прийме рішення, які видання допущені  до участі в конкурсі на здобуття премії. З цього списку будуть запропоновані видання на відзначення премією Президента України.

Премію «Українська книжка року» засновано 2009 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. петро воробей– алкаш а не письменник та журналіст !!!

    • ЦІЛКОМ ПОГОДЖУЮСЯ !! ВІН ТА ЙОГО РУСЛАНА-ЩЕ ТА СІМЕЙКА АДАМСІВ !!! НАВІТЬ В МІЛІЦЕЙСЬКОМУ ВІДДІЛЕННІ КОЛИСЬ ПОБИЛИСЯ ТА ПОТРОЩИЛИ МЕБЛІ !!!

  2. А почему сумасшедший Олейник не подал свои мемуары? Страшно такое читать,ну,разве что перед сном!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.